Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Bisiklet veya Eskisi ile Devam!!! Yardım!!!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ilker21 tarafından paylaşıldı.

1. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Sevgili arkadaşlar herkese selamlar. aslında böyle konu açmayı pek sevmiyorum ama ne yapalım mazur görün. Ağustos ayında Salcano İstanbul M bisiklet aldım. ufak tefek sorunları var ama çok memnunum ve sürmekten çok zevk alıyorum. hedefim ağustos ayında Antalya veya Çanakkale'ye bisikletle gitmek. tabi biraz uçukça ama hedefim bu. elimdeki bisikletle idman yapıyorum. vucudumu oldukça güçlendirdim. fakat benim amacım mayıs ayında uzun yola uygun bir bisiklet almak. artık mtb mi olur başka bir şey mi bilemem. mayısta alıp onunla 3-4 ay idman yapıp(günde en az 30 km sürmek) ağustos ayında çakı gibi olmak ve hayalimdeki tura çıkmak. böyle düşünürken. yabancı forumlarda adamların kırık dökük bisikletlerle gittikleri yolu görünce aceba yeni bisiklet almak gerekmiyor mu diye sormadan edemiyorum. sizce salcano istanbul m ile Antalya veya Çanakkale'ye kadar gidilebilir mi? yoksa illa yeni bir bisiklet almalı mı? yeni bisiklet diyorsanız bu ne olmalı?
    gerek yeni bisiklet tavsiyesi(2000 tl kadar) ya da eski bisikletle devam tavsiyesi beklemekteyim sizden. ayrıca nasıl hazırlanmalıyım bunu da söylerseniz sevinirim.
    herkese saygılar.

2. S.Paker

S.Paker Aktif Üye

Seviye:
    Ömer KARAN bunu beğendi.
  3. ilker21

ilker21 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    sağolunn hocam çok teşekkür ederim. okuyorum.

yani abuk sabuk başlıklara yüzlerce cevap bize 1 cevap...
    üzüldüm