Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bisiklet,üst limit250,amatör kullanıcı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Burcu Uğur tarafından paylaşıldı.

1. Burcu Uğur

Burcu Uğur Yeni Üye

Merhaba,

Forumu uzun süredir takip ediyorum ama bir türlü karar veremedim. İki kardeş bisiklet almak istiyoruz, birimiz daha yeni öğrendi, diğerimizse amatör kullanıcı. Bisiklet başına 250 civarı vermeyi düşünüyoruz. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Onur Kahraman bunu beğendi.
  2. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    250 tl ye aluminyum kadrolu bisiklet bulmak biraz zor.en azından salcano ng 650 almanızı tavsiye ederim. 350 tl civarı fiyatı var.

Burcu Uğur bunu beğendi.
  3. Burcu Uğur

Burcu Uğur Yeni Üye

anladım, peki alüminyum kadrolu olmayışı çok zorlar mı? daha çok nerelerde zorlar? çünkü aslında istanbulda sahilde, düz yolda sürmeyi planlıyoruz sadece ev-sahil arası epey bir yokuş/rampa.

4. nasip tepeyurt

nasip tepeyurt Yeni Üye

Seviye:
    290 tl bianchi speed
    340 tl civarı salcano ng650

alıcagın bisiklet tek amortisör lü olması iyi bir seçim olur en kısa zamanda bol pedallı günler kaza bela tüm bisiklet sevenlerden uzak olsun inşallah. :))

Burcu Uğur bunu beğendi.
  5. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    aluminyum olması avantajdır. 13 kg bisiklet varken, neden 17-18 kg bisikleti kullanıp ızdırap çekmek :D ikisinin arasında pek fark yok.araştırmaya değer.zaten hafif bisiket herzaman iyidir.sizi yormaz.tek amartisörlü tercihiniz olsun.sakın ani davranıp bir hata yapmayın.forumda 2-3 arkadaş konu açtı,okadar yorum yazdı üyeler gidip fazla fiyat ödeyerek çift amartisörlü bisiklet aldılar.bu sese kulak verin :D :)

Burcu Uğur bunu beğendi.
  6. Gokhan CANCI

Gokhan CANCI Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    özellikle rampa çıkarken çift amortisöre çok üzülürsünüz... iki tane olacağı için bir bisikletçiden pazarlıkla ng650'yi 300e bile alabilirsiniz bence...

Burcu Uğur bunu beğendi.
  7. cem eroğlu

cem eroğlu Aktif Üye

Seviye:
    ng 650 iyidir 14,9 kg lık bir bisiklet hemde 300 e bulabilirsin peşin fiyat tabi

Burcu Uğur bunu beğendi.
  8. Fatih Şimşek

Fatih Şimşek Aktif Üye

Seviye:
    250tlye 5-10 arası çocuk için bisikletler var şaka şaka :) bu işten anlamıyor ve yaşınız küçük gibi geliyor size en basit şöyle bir örnek vereyim yokuşu aynı güçte bir taksimi daha iyi çıkar yoksa bi tır mı tır derseniz ng veya speed alın eyer taxi dersen 700+ para vererek sedona trek bianchi whistleden bir model ben ve al derim o bacaklarına yazık eve gelince ağrısından duramassın

9. Burcu Uğur

Burcu Uğur Yeni Üye

teşekkürler açıklamalar için, maalesef yaş pek küçük değil, ikimiz de 20 yaş üstüyüz.
    fark eder mi diye sordum çünkü, forumda daha çok profesyoneller var gibi gördüm, onlar için önemlidir hafiflik ama, amatör ve kısa süreli kullanım için belki o kadar fark etmez, katlanılabilirdir diye soruyorum. Değilse hafifin daha cazip olduğunu ben de biliyorum :)

10. Yasin Çakmak

Yasin Çakmak Misafir

ben de profesyonel oldum bu siteede

11. furkan şenel

furkan şenel Üye

Seviye:
    bence bütçenizi arttırmaya çalışın.arttıramıyorsanız bekleyin uygun bir fırsat çıkar.bu fiyata alıcağınız bisikletin her gün ayrı bir yeri dökülür.ÖRN : market bisikletleri

12. burak altınsoy

burak altınsoy Kıdemli Üye

Seviye:
    kardeş 100 tl daha koy üzerine..gerekirse 1 2 ay bekle para biriktir az daha öyle al ..ben onun acısını çok çektim su borusu misali bisikletlerle..inan bana o 100 tl çok şey farkettirir...

13. Burcu Uğur

Burcu Uğur Yeni Üye

Tavsiyelerinize uyarak 2 salcano ng 650'yi 660liraya aldık, çok güzeller, tavsiyelerinize çok teşekkür ederim:)

14. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    çift amortisor yorar alimünyum rahatlık sağlar hafifliğinden dolayı bisikletin hafif olmasına bakın bianchi lere bakın salcano ng 650 var biraz daha zorlayıp onu alın kurtulun derim