Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Bisiklet için Yardım Lütfen..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Barış Şenoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Barış Şenoğlu

Barış Şenoğlu Yeni Üye

Merhabalar, kardeşime bisiklet almak için son iki gündür istanbulu altını üstüne getirdim. Henüz beni cezbedicek bir bisiklet bulamadım. Tabi bunda fiyat aralığının da etkisi var. Maksimum verebileceğim miktar 500 YTL tabi bu da taksitli fiyatı olacak. Şuana kadar birkaç bisiklet arasında kararsız kaldım. Bianchi - replay(460ytl), Kron XC 500 (550ytl),tabi kardeşim bu seçim de bianchi yi seçti birde kron un fiyatının biraz daha pahalı olmasına bakarsak benim içinde replay daha iyi gibi geliyor.aslına bakarsanız ilk görünüşte kron un çok çok daha iyi bir marka olduğu belli. birde replay la aynı model olarak gösterdikleri bianchi rain. fakat sitesinden baktım rain özel seriden bir bisiklet. ve fiyatı tabi biraz daha pahalı. bunu replay la aynı fiyata vermeleri normalmi yoksa bu markalarında sahtelerini yapabiliyorlarmı.Birde ben sirkeci, aksaray ve kadiköyü gezdim.güzel ve uygun koşul sağlayacak nereler vardır? Bisikletlerle çocukluğumdan sonra ilişkim kesildiği için bu konulardan çok uzak kaldım. Eğer bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum. :)

2. VolkanÖzcan

VolkanÖzcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Tabii ki kronu alın.

3. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    dostum bianchı alma 20 kg lık bir bisikleti tasımak istemiyorsan alma 200 250 ytl daha kat istediğin markadan istediğin bisikleti al bin ve arka bakma

Barış Şenoğlu bunu beğendi.
  4. Adnan Yıldırım

Adnan Yıldırım Üye

Seviye:
    Eğer dağlara taşlara çıkmayacak isen önceligin bisikletin hafifliği ve görselliği olsun derim. Hafif ve görsel olarak görünen parçalar da hali ile biraz daha pahalı ama yıllarca sana sorun çıkartmayan parçalar olacaktır. Kron öneririm.

5. Barış Şenoğlu

Barış Şenoğlu Yeni Üye

Önerileriniz ve bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Babamın son anda bir bisikletçi arkadaşı çıktı ve bize aradığımız fiyat aralığında hatta daha düşüğünde Salcano alu önerdi. fiyatta indirim yapacağını söyledi. Bu bisikleti nasıl buluyorsunuz acaba? Kardeşimi idare edebilirmi ? parçalarını bu değerdeki bisikletlerle karşılaştırınca sonucu artı olarak aldım. Sizin önerileriniz nedir. Şuanlık Kron fiyat yüzünden 2. hatta 3. planda kaldı.

6. Okan Bozkurt

Okan Bozkurt Kıdemli Üye

Seviye:
    kron xc 500 öneririm, salcano alu hakkında bir fikrim yok ama bianchi yerine salcano alu almanızı öneririm.

7. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    al kardesim isine yarıyacaktır bende salcanonun alı modelini kulanıyorum yarısmıycaksan sana yeter vede görsellik olarak en sağlam bisikletlerden biridir diyebilirim

8. Barış Şenoğlu

Barış Şenoğlu Yeni Üye

Ve sonunda kardeşime Salcano Astro, kuzenime ise Salcano Alu aldım herkeze yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

9. Gökhan Atalay

Gökhan Atalay Üye

Seviye:
    kardeş fotoları atsana...

Birde Fiyatları yazsan bizide bilgilendirmiş olursun...

Tşklr.

10. İlker Var

İlker Var Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    hayırlı olsun fotoları görmek isteriz.

11. Barış Şenoğlu

Barış Şenoğlu Yeni Üye

2sini birlikte 5 taksitle 1000 ytlye aldm.pahalıyamı aldm bılmıyorm ama sitedeki fiyatları da aynı oyleydi ve gezmekten bıkmıştım :))
    bugun deneme sürüşü yaptm gayet hafif güzel kaliteli aletler alu ve astro arasındaki farkı soracak olursanız bırı 21 bırı 24 vites. ayrıca astronun vites sistemi farklı..