Yeni bisiklet için öneri lütfen

Krmdncr

Üye
Tepki
0
öncelikle merhaba arkadaşlar. bisikletle ilgili aktif çalışan bi forum görmek çok güzel. adım kerem, kron xc1000 modeli bisiklete sahibim. geçen sene mart ayında aldım. iş gereği 4 aydır süremiyorum. ege akdeniz bölgesini araçla geziyorum iş gereği. düşündüm de aracımın arkasına bisiklet taşıma aparatı alayım ve haftasonları bütün bu güzellikleri (antik kentleri, ormanları) gezeyim dedim. kazancım da güzel, yeni ve daha profesyonel bi bisiklet almak istedim. açıkcası çok da anlamıyorum. daha yeniyim. araştırmalarım sonucunda canondale sl3 model bisikleti gördüm beğendm. 899€ fiyatı var. bu fiyata daha iyi bir bisiklet öneriniz var mı acaba? yoksa bunu al git kerem mi dersiniz? :) lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim, 1-2 ay içerisinde alacam bisikleti. şimdiden teşekkür ederim herkese.

Scudo

Oguzhan.Pilgir

Forum Bağımlısı
Tepki
434
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben SL4 aldım çok memnunum, SL3 daha iyidir tabi...

Krmdncr

Üye
Tepki
0
araştırmalarım sonucunda sl3 doğru tercih gibi geldi bana ama genede işi bilen birine danışmakda fayda var. sl3 ün sl4 e göre artısı sanırım maşasının hidrolik kiliti falan vardı galiba yanlş hatırlamıyorsam. umarım doğru bir tercih olur.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mevcutta XC1000 bisikletiniz var aynı tarzda bisiklet almaktansa bagajınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz katlanır bir bisikelt almayı düşündünüz mü ?

Oguzhan.Pilgir

Forum Bağımlısı
Tepki
434
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Valla bende çok kararsızdım, Delta bisiklette SL4 ün üstüne oturmuş alsam mı almasam mı diye düşünürken içeri giren 5-6 tane bu işin ustası profesyonel olan bisikletçi bana kesinlikle almamı tavsiye ettiler. Bende tabi bu konuda yeni olduğumdan üstadların tavsiyelerini dinledim.

Krmdncr

Üye
Tepki
0
@Eser Sevinç

Sevgili Eser aslında mantıklı söylediğin şey fakat ben aracımın bagaj kısmına bisikleti asacak aparatla sıkıntısızca hallediyorum işimi. açıkcası şu anda güzel bir bisiklet almamdaki sebep, bu işten eğer ayrılırsam elimde elle tutulur, kendimi ormana,dağa taşa vurabileceğim bir bisiklet :) doğa tutkunuyum, 1-2 sene için yatırım aslında. hemde gezdiğim bölgelerde akşam 6 dan sonra ve haftasonları heryeri gezebilmek için.

Oğuzhan ozaman doğru bi seçim yapmışsındır :)