Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bisiklet almak istiyorum..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında YAMAN IRMAK tarafından paylaşıldı.

1. YAMAN IRMAK

YAMAN IRMAK Yeni Üye

Arkadaşlar herkeze merhabalar.. yaşım 17 bisiklet sürmeyi çok seviyorum.. geçen sene çalışıp biriktirdiğim para ile.. aldığım bianchi bisikletimi dün çaldırmış bulunmaktayım.. :( şimdi toplayabildiğim kadar para topladım 250 ytl civarında bir iki site dolaştım http://www.bisikletcim.com/store/ProductDetails.aspx?productid=24519
    bu sitede salcano bisiklet buldum 239 ytl gibi bir fiyata.. sizce almalımıyım.. ? cevaplarınız için herbirinize sonsuz tşkler ederim..

2. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    oncelikle foruma hoşgeldiniz
    almak istediğiniz bisiklet belliki dağ bisikleti ama bisiklet 24 jant bisiklet boyunuza uygun mu bisikletiniz çift süspansiyonlu bazı zorlukları var belirli bir fiyat aralığı verirseniz başka modeller önerebilirim. ve mutlaka boyunuza yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olabilirim ve bölüm tanışama bölümü konuyuda yanlış yere açmışsınız..

3. gecekusu333

gecekusu333 Kıdemli Üye

Seviye:
    öncelikle hoş geldin ve 2.olarak geçmiş olsun.bisiklet çaldırmayı bende bilirim benimkinide 5 yıl önce hiç olmadık bi yerden götürmüşlerdi.bisiklet sürmeyi hepimiz seviyoruz ancak her bisiklet 2 teker olsada her biri aynı amaçla üretilmiyor.amacın sadece bisiklet binmekse ona göre model tavsiye edilir ancak benim gibi dağa tepeye bayıra çayıra sürmeyi seviyorsan ozaman biraz daha kendini zorlayıp en azından sağlam markaların alt sınıf modellerine bakmanı öneririm.

4. Sadri Güler

Sadri Güler Üye

Seviye:
    bence önceyi siteyi biraz daha gez dolaş hem acele etmene gerek yok böylece daha fazla para da biriktirirsin

mesela benim aklıma bu bisikleti seçmenle ilgili ilk soru bunu uygun dağ koşullarında kullanacağın için mi yoksa genel çift amortisörlü ilgiisi fazla olduğu için mi sen de bunu seçiyosun öncelikli kullanım amacını belirleyip buna uygun bisiklet seçmelisin

ayrıca bu fiyata daha iyi temiz kinci el ürünler de bakabilirsin siteden hayırlısı olsun