Yeni bisiklet almak istiyorum.

Taha YeNeR

Üye
Tepki
2
İsim
Taha
Herkese merabalar kolay gelsin abilerim, ablalarım ve sevgili pedalcılar :) Yeni bir bisiklet almak istiyorum bunun için öncelikle internetten bisiklet çeşitlerini ve alanlarını araştırdım. Ve yol biskletinin bana uygun olduğuna kara verdim çünkü şuanki karne hediyesi market markası bisikletimle bile şehir içi uzak mesafe ve antep-kilis arası çok gezdim ve bu tür şeyleri çok ama çok seviyorum ve bu işin profesyonel bisikleti dururken ben bunla neden boşu boşuna eziyet çekeyim demi :) Neyse çok uzattım işte bu şekilde yol bisikleti almaya karar kıldım ama sıfırmı alayım 2.elmi alayım yoksa parça halindemi dizeyim veya sizin önrileriniz varsa yani çok kararsızım nasıl alacağım konusunda sizdende bu konuda yardımlarıızı bekliyorum ve bu arada fikirlerinizin maliyetinide belirtirseniz sevinirim :) tekrardan Kolay Gelsin İyi Forumlar...

Scudo

Emre Örsel

Aktif Üye
Tepki
41
İsim
Emre
Bisiklet
Salcano
forumdaki triban konularını takip et, orada ikinci el fiyatlarını sor, sahibinden'e bak araştırma yap...

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Anladığım kadarıyla acemisiniz biraz yol bisikleti konusunda :) Bu yüzden toplama konusuna bence çok karışmayın.Herkes bilir ki Triban 3, başlangıç için en iyi f/p ürünüdür.Ben kullanmadım ama kullanıp da pişman olanı da görmedim ya da duymadım.Triban 3 şu anda 899 TL görünüyor.Ben yerinizde olsaydım ikinci el temiz bir Triban 3 alırdım.Sonuçta bu geçiş süreci olarak ve kısa bir süre içerisinde değiştireceksiniz.Bu bisikletle giriş yapmış olacaksınız.Bi düşünün derim :)

• Beğen
Tepkiler: Emre Örsel

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Sizi yeni başlamış olarak sayıyorum alınmayın :D toplama bisiklet sizi çol uğraştırı ve fazla maliyeti olur.oda olsun şuda olsun diye diye devasa rakamlar ortaya çıkıyor.2. El alabilirsiniz misal triban3 1000 tl ama 2. Eli 600 tlye alınabiliyor.tabii başka markalarda var araştırın görürsünüz .Sıfır almak size kalmış foruma sararsınız veya markaların sitelerine bakarsınız örneğin ilk önce carraro ve salcanoya bakabilirsiniz.

Taha YeNeR

Üye
Tepki
2
İsim
Taha
Hmm cevaplarınız için teşekkürler ben şu Triban'a bi göz gezdireyim. Tekrardan çok sağolun.

Acemiliğim bu işe yeni başladığım 2-3 satır yazıdan bile belli oluyor :) Ben Tribana bi bakayım.

Arkadaşlar hepinizde tribanı önerdiğiniz için baktım triban 3'e fakat bi kaç sorum olacak sadece bir marka var demi tribanda btwin oda heralde ve de triban 500 ün 2. elimi sizde daha uygun yoksa triban 3'ün sıfırımı 2 sinin arasında kaldım çünkü pek anlamıyorum ama triban 3 te shimano falan yok 500 de var :) bu konudaki fikirlerinizide amak isterim.

İsa Yavaş

Daimi Üye
Tepki
154
Bisiklet
b'Twin
@tahayener btwin tribanın modeli değildir.Triban btwin in modelidir.Ve ben olsam 2. el tercih etmezdim ?), bir sakatlık çıkabilir sonuçta. Sıfır Triban 3 iyidir iyi.

Taha YeNeR

Üye
Tepki
2
İsim
Taha
@İsa Yavaş peki memnunmusunuz ve ne zamandır kullanıyorsunuz kısa bi bilgi verirseniz bisiklet hakkında çok sevinirim. Şimdiden teşşekürler

İsa Yavaş

Daimi Üye
Tepki
154
Bisiklet
b'Twin
4 aydır kullanıyorum.Çabucak hızlanıveriyor.Ne diyim ki ☺.Bu bisikletle nereye istersen gidersin.