Yeni bisiklet almak istiyorum. Yardım lütfen

Nyo Ykpogl

Aktif Üye
Tepki
72
Ng 255 kullanıyorum fiyat ve donanıma bakarsan senin için bişlmiş kaftan en dik yokuşlarda bile banamısın demiyor... Trek tabikide çok iyi tartışılmaz ama aynı donanımda olan Trekler 2000TLye kadar çıkıyor bence bunuda göz önünde bulundur derim...

NG255 SRD

KADRO : DOUBLE BUTTED ALUMİNYUM
BOĞAZ : RITCHEY MTN COMP 31.8
GİDON : RITCHEY MTN FLAT
SELE BORUSU : RITCHEY COMP 27.2
FURŞ TAKIMI : RITCHEY LOGIC ZERO PRESS FIT
ÖN VİTES DEĞİŞTİRİCİ : SRAM FD-X5
ARKA VİTES DEĞİŞTİRİCİ : SRAM RD-X7
AYNAKOL : SRAM FC-FIREX
FREN TAKIMI : SRAM HİDROLİK DİSK JUICY 5
RUBLE : SRAM PG-950
VİTES FREN KOLU : SRAM X7 SHIFTER
ÖN HAZNE : SHIMANO HB-M475
ARKA HAZNE : SHIMANO FH-M475
ZİNCİR : KMC Z9000
ELCİK : RITCHEY
LASTİK : HUTCHINSON PYTHON
JANT : SALCANO X-PROD (WEINMANN)
JANT TELİ : INNOX PASLANMAZ
MAŞA : SUNTOUR SF9XCR-LO
PEDAL : WELLGO LU-C27G
SELE : RITCHEY COMP VECTOR
KADRO BOYU ÖLÇÜLERİ : 14”,16”,18”
BİSİKLET AĞIRLIĞI (KG) : 12.9

Scudo

Sedat YUKARIÇUKUR

Daimi Üye
Tepki
330
Bisiklet
Kron
@Nyo Ykpogl

Trek ve ng 255 arasında cok kaldım diyebilirim. Ama dediğiniz gibi ng255 in sahip olduğu ozellikler trek de olunca fiyat 2000 e kadar cıkıyor ve bu benim butcemı oldukca asıyor. Trek 4500 iyi bir secım olabılır aslında ama sonradan hıdrolık dısc frenler ıcın de 250 tl cıvarı bır harcama yapmam gerekıyor sanırım ve bu da fıyatı toplamda 1500 gıbı yapıyor. NG 255 kafama yattı sayılır. :)

gecekusu333

Daimi Üye
Tepki
275
Sedat arkadaşım her nekadar seçimini yapmış gibi görünsende ben yinede söliyim.
bende 1000tl limitle bisiklet almaya gitmiştim.disk benimde vazgeçilmezim.fakat bu fiyata baktım disk olsun dersem bazı yerlerden kalite düşücek.ozaman elimdeki paraya en iyi bisikleti alıyım disk elbet takılır dedim. ve sonra aynı senin dediğin gibi limitimi 1200tl ye çıkarıp baktığım modelin(motion) hid.diskli olanını aldım bu fiyata.ve 1 ay oldu alalı 600km yol yaptım(3'te 1'i dağda) gayet memnunum.bütün markaları araştırmıştım nerdeyse ama bundan sonra değiştirirsem bisikleti yine tercihim CORRATEC olur...

Tepki
23
slm Sedat fotoğrafını gördüğüm bisikletin kadro boy ,vb özelliklerinden bahseder misin ? satış için belirlediğin fiyat nedir?

Sedat YUKARIÇUKUR

Daimi Üye
Tepki
330
Bisiklet
Kron
@gecekusu333

Kullanmakta oldugun mevcut corretec bısıkletının modelı nedır su anda bılgı verırmısın. Eger istediğim ozellıkler varsa ona da bakmak ıstıyorum. Şimdiden teşekkurler.:)