Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bisiklet Alma konusunda çelişkiler

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında aziz otkur tarafından paylaşıldı.

1. aziz otkur

aziz otkur Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    :in::eek::utn:Arkadaşlar Ben 18 yaşındayım bunu belirtmemin sebebi bisiklet sevdası sürekli vardı icimde bir grub bulup etkinliklere katılmak icin can atıyordum kocaelide buldugum bir dernegin etkinligine katıldıktan sonra aradıgım yeri yuvamı buldum dedim kendi kendime bisikletim yoktu belediyenin kardeşime verdigi ugur markalı bir bisiklet vardı saglam calısan onu kullanıyorum dag bisikleti alma kararı aldım yeni bisikletim olucam ikinci sayılır ama ilkine para vermedigimiz icinn ilk bisiklet olarak sayıyorum parçaları sunrunn vitesi olsun orta göbegi olsun hep aynı cok sorunlu hep arıza cıkartıyor geçen bir turda çamur yagmur biraz dag icindeydi ormanlık arazi frenleri boşaldı tutmamaya başladı ogünden sonra arka fren teli degişmesi gerekti hala degiştiremedim ön freni teli yerinden cıkıyor Yeni bisiklet almak istiyorum ama fazlada param yok calısıp alıcam öyle oluncada soruyorum cevremdekilere onun parçası kötü bunu al söyle yap kafam cok karısıyor giriş seviyesi alıcam parçalarına cok dikkat etmem lazım mı? hidrolik disk fren almayı düsünüyorum begendigim marka carrarodur? bana yardımcı olabilicek varmı? derdimi anlatabildiysem ne mutlu bana

2. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bak kardes su anda sifir olarak en uygun fiyata alabilecegin en duzgun kampanya bisikletlerden birisi su sanirim

GEOTECH FUN 26 JANT DAĞ BİSİKLETİ

Sana uygun kadro boyu var mi sor. Uzun sure basini agritmadan is gorecegini dusunuyorum. Isteklerine uygun ve kaliteli parcalar. Lastikler maxxis. Sorun olursa (kullanici hatasi haric) eminim Delta Bisiklet urununun arkasinda duracaktir. Yok daha iyisi, daha yuksek butce dersen alternatifler cogalir ;)

3. aziz otkur

aziz otkur Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    İzmitte oturuyorum ama delta bisiklettte calısan bir tanıdıgım var? izmitte şişman bisiklet taşpınar bisiklet var tanıdıgım