Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Bisiklet Alıyorum...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Samet Kaleli tarafından paylaşıldı.

1. Samet Kaleli

Samet Kaleli Yeni Üye

Arkadaşlar Çok düşündüm biraz araştırdım bisiklet konusunda bilgim çok yoktu ama sizin konularınızla biraz olsun bilgilendim ve şimdide bisiklet alıyorum inşallah ve almak istediğim marka ise Whistle Miwok 1054V sizce bu nasıl bir tercih İstanbul gibi bir şehirde rahat edebilirmiyim bu bisikletle sanırsam Dağ Bisikleti ama Şehirdede iyi olur dimi yani gezmek tozmak için fiyatıda daha uygun geldi bana o yüzden kendine çekti beni bu bisiklet 500TLye kadar indirttik ne diyorsunuz önerirmisiniz?
    Linkte burada ayrıca
    http://www.whistlebisiklet.com/miwok1054v.aspx

2. umutkahraman

umutkahraman Onursal Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    başlangıç için seni rahatça taşıyabilecek bir bisiklet.500 tl ye değer.istanbul içinde kullanıcaksan dişli lastikleri slick olanlarla değiştirirsin ve yolda rahat edersin.içine sindiyse alıcı gözüyle şöyle bir süzdüğünde bir sorun yoksa ben al derim.

3. Samet Kaleli

Samet Kaleli Yeni Üye

Çok teşekkür ederim bu yorumun için evet bi baktım alıcı gözüyle gerçekten mükemmel gözüküyor bu alet beni çekti :) Bu dişli lastikler MTB için olanlar dimi onları slick lastiklerle derken daha ince olanlar galiba şehir bisikleti lastiklerini bahsediyosun o peki bana kaça patlar 2 lastik?

4. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Forum Bağımlısı

Seviye:
  5. Hüseyin Demirel

Hüseyin Demirel Kıdemli Üye

Seviye:
    bencede güsel duruyor makine 500 liraya değer bir bisiklet lastikleri de değiştrdiğin taktrde rahat ediceksin eminol :) şimdiden hayırlı olsun