Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bisiklet alacağım, yardım lütfen

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında solak62 tarafından paylaşıldı.

1. solak62

solak62 Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Merhaba arkadaşlar,

Hayırlısı ile bisiklet sporuna başlayacağım. 1000 YTL ye kadar bir bisiklet almak istiyorum. Daha çok şehir içinde kullanacağım.

Şimdiden çok teşekkürler...

2. Spec

Spec Forum Demirbaşı

Seviye:
    Amoeba scud alabilirsin. Fiyatı 650 dolar. 850 ytl ediyor sanırım. Bisikletin amortisörü biraz ağır. Artan 150 ytl'yi de üstüne ekleyip daha hafif bir amortisör alabilirsin. Kadrosuna iyi diyorlar. Vites sistemi alivio. Bence başlangıç için çok iyi bir bisiklet. Yeşil Bisiklette elime almıştım bisikleti ve oldukça hafif olduğunu gördüm. Şaşırmıştım hatta.
    http://kackarbisiklet.com/tr/urun_detay.asp?productID=577&cat=Bisiklet

3. solak62

solak62 Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    tavsiyeniz için çok teşekkürler...

4. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende bursada scud'u gormustum gercekten guzel bisiklet ozellikle kadrosu gayet hafifti ...

5. Volkan Çağlar

Volkan Çağlar Forum Bağımlısı

Seviye:
    yol bisikleti tavsiye ederim.bizde 2tane var.ikisi de yaklaşık 20 yıllık ama çok rahat

6. solak62

solak62 Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Teşekkürler propcadmin. Yol bisikleti kullanmanın çok zevkli olduğunu biliyorum. Küçükken abilerimizin bisikletlerine binerdik ve gerçekten kendi bisikletlerimize nazaran çok daha zevkli olurdu sürmesi. Yalnız şimdilik yol bisikleti almayı düşünmüyorum. İnşallah ilerde...

Bir sorum daha olacaktı. Corratec Motion'u alsam kadro açısından Amoeba scud dan çok fark eder mi? Forumdan baktığım kadarı ile Scud'ın kadrosu gerçekten çok güzel ancak renkleri biraz beni itti ne yalan söyleyim. Birde Scott Reflex 45 var. Yani bu üçü arasında kaldım aslında ama Corretec Motion şu anda biraz daha ağır basıyor. Ne dersiniz?