Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bisiklet alacağım şehir kullanımı için fakat dağ lastiği var.

Konu, 'Arşiv' kısmında acrossfire tarafından paylaşıldı.

1. acrossfire

acrossfire Yeni Üye

Adı:
    Enes
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    İyi günler öncelikle abilerim ablalarım :). yaklaşık 5 yıldır a sosyal olarak hayatımı devam ettirmekteyim yaş : 16. bunu biraz yenmek için bir bisiklet almaya karar verdim :) . bütcem 1000TL (amacım reklam değildir ) hepsiburada sitesinden bir bisiklet beğendim fakat bisiklet şehir bisikleti adı altında dağ lastiği ile verilmiş pek bi farkı olurmu ?. yol lastiği ile değiştirsem ne kadara patlar ?
    yada yeni bisiklet öneriniz varmı :).

link : Bianchi Tourıng 313 26" Erkek Şehir Bisikleti Fiyatı

sonselim16 bunu beğendi.
  2. Cihan Saylıkoğlu

Cihan Saylıkoğlu Scott Sportster 30

Adı:
    Cihan Saylıkoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhabalar kardeşim. Umarım bütçen dahilinde içine sinen bir bisiklet alabilirsin. Madem bu bisikleti alıp yol lastiği falan takmayı aklından geçiriyorsun bu bisikleti hiç alma. Şehir bisikleti düşünüyorsan şayet 28'' olması senin için daha iyi olacaktır. Zaten şehir bisikletlerinin %99'u da 28'' jant boyutuna sahiptir. bütçem 1000 TL demişsin. Ben sana birkaç alternatif buldum. Teknik özellik olarak bunların hepsi Bianchi Touring 313'ten daha iyi. Giriş seviyesi için güzel bisikletler. Sorun yaşatmaz, üzmez seni.

1- Carraro Sportive 224 24V (1)
    Carraro Sportive 224 24V (2)

2- Bianchi Touring 713 HD 24V (Benim tercihim bu bisiklet olurdu. Kitlenebilir Suntour Maşa, Michelin Lastik, Shimano Hidrolik Fren, Şık Tasarım :harika:)

3- Mosso Legarda 1421

NOT: Bu bisikletleri internette aratıp farklı sitelerde de bulabilirsin. Örnek olması açısından verdim. Tabiki en güzeli deneyerek alman. Bianchi ve Carraro'yu bulmakta pek sıkıntı yaşamazsın. Kadro boyunu da iyi seç, yaş itibari ile tam değişim çağındasın aman dikkat et :)

Sharp11 ve acrossfire bunu beğendi.
  3. acrossfire

acrossfire Yeni Üye

Adı:
    Enes
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    hocam attigin bianchi bisiklete bakmistim hidrolik fren sıkıntılı biraz. Onun dışında.diğer verdiğin linklerede baktım . daha önce adını.duymadigim markalar ama bisikletler güzel . yalnız akrobasi bisikleti kategorisinde olması dikkatimi çekti nedeni nedir acaba ?