Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bisiklet alacağım, önerileriniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında md_hilmi tarafından paylaşıldı.

1. md_hilmi

md_hilmi Yeni Üye

Adı:
    hilmi
    arkadaslar oncelıkle herkese merhaba,bugün bisiklet almaya karar verdim,öncelikle istediğim bisikletle seleye bagajı koyup deniz kenarındaki sehırlerı yazın gezicem.bu yuzden sehir bisikleti almayı dusunuyorum.butce konusunda ıse 500 tl ıle 1000 tl arasında param var.hepsiburada da claud butler marka bısıklet gordum bu marka hakkında bılgı alabılır mıyım?bırde bu fıyatta onerebılecegınız bısıklet varsa sevınırım..?

2. 7haiku

7haiku Kıdemli Üye

Adı:
    Ömür
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Merhabalar. Forumumuzda sanırım son bir ay içinde 7-8 arkadaş şu bisikletten aldık, hepimiz memnunuz: http://www.mossobisiklet.net/Mosso-Off-Road-Trekking/Mosso-LEGARDA1521-MSM-V Fiyatı 740 lira, Ankara' daki bâyi 620-630 liraya kadar düşüyor. Bütçem itibâriyle 750 liraya kadar çıkabiliyordum, 620 liraya bunu aldım, bütçemin kalanına da başlık, eldiven, ön-arka aydınlatma gibi ihtiyaçlarımı aldım, gösterge, yama seti, suluk, çanta, pompa gibi şeyler kaldı; ağırdan toparlıyorum. Yâni ihtiyaçlara da ayrıca 200 lira gibi bir bütçe ayırmak gerekebilir; uzun bir yol yapacaksanız bir heybe de gerekli size.
    Claud Butler' a bakmıştım ben de. İngiliz markasıydı sanırım ama eskiye dönük kataloglarında bu modelini bulamamıştım. İsim hakkını alan bir firma mı üretiyor burada acaba, araştırmak lâzım. Ayrıca 20" kadro boyu vardı ki, boyum 171, bana kocaman gelirdi.
    Ayrıca şu da olabilir, özellikleri gayet iyi: en ucuz Salcano City Sport 40 V Şehir Bisikleti Bisiklet fiyatı akakce.com'da
    Şu da güzel bir seçenek: en ucuz Carraro Sportive 224 Şehir Bisikleti Bisiklet fiyatı akakce.com'da

Mosso legarda 1521 msm - BisikletForum

3. md_hilmi

md_hilmi Yeni Üye

Adı:
    hilmi
    cevabınız ıcın tesekkurler,degerlendırıcem.birde ben 1,87 boyundayım ve yaklasık 100 kıloyum bu bısıkletlerde boyut sıkıntısı cekermıyım?

4. oktay3833

oktay3833 Aktif Üye

Adı:
    oktay
    Seviye:
    Ben carraro 225 i nakitte 1000 tlye kadar dusurmustum hocam

Ama almadim :D

Disk fren ve amastorden dolayi

Onun yerine sedona 410 nada bakabilirsiniz amastor yok ve v fren

5. FelixTheCat

FelixTheCat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @md_hilmi 20'' sizin için uygun olacaktır. Fakat alacağınız yerde denemenizi tavsiye ediyorum. Bacak boyu çok önemli bisiklet alırken. Bacak boyunuzu öğrenip ona göre hangi inç'e tekabül ediyor araştırın ve ona göre satın alın.