Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni bir yol bisikleti

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Oğuzhan Çiğdem tarafından paylaşıldı.

1. Oğuzhan Çiğdem

Oğuzhan Çiğdem Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar ben 550 lirayı geçmeyecek bir yol(şehir tur) bisikleti arıyorum hızlı gitmem lazım oluyor mtb lerle hızlı gitmek zor önerilerinizi bekliyorum

2. muratt35

muratt35 Kıdemli Üye

Seviye:
    En alt seviye kaliteli bir yol bisikleti 900-1000 tl başlangıç fiyatlarında.Bütçenize göre ancak 2.el yol bisikletleri bulabilirsiniz.Dağ bisikletini öneririm hızlı gitme konusunda o kadar zor değil kondisyon kazandığınızda.Yaşadığınız yerin asfalt kalitesi iyi değil ise bozuk ise Yol bisikletlerinden uzak durun derim.Bütçenizi en az 900tl'ye çekmenizi öneririm.Mtb tercih etmezseniz tur veya şehir bisikletlerine bakabilirisiniz.

Oğuzhan Çiğdem bunu beğendi.
  3. Oğuzhan Çiğdem

Oğuzhan Çiğdem Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim önerin için o zaman mtb/şehir/tur bisikleti hepsi olabilir bu fiyata önerilerinizi bekliyorum

4. Tolga Günsezer

Tolga Günsezer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=98895
    İhtiyacınız bu bisiklet olabilir. Lastiklerini 700x28 ölçülerine kadar genişletebiliyorsunuz. Böylece konfor sağlayıp yol bisikletine geçişi kolaylaştırabilirsiniz. Zira bütçeniz safkan bir yol bisikleti için henüz yeterli değil.

Not: linkteki bisiklet sahibini tanımıyorum. Bisikleti hiç görmedim. Sadece modeli biliyorum. Sorumluluk kabul etmem :)

Oğuzhan Çiğdem bunu beğendi.
  5. Oğuzhan Çiğdem

Oğuzhan Çiğdem Yeni Üye

Seviye:
    öneri için teşekkürler dediğiniz gibi yüksek modelleri şimdi düşünemiyorum zamana yükselteceğim konuyu yanlış ifade etmişim tercihim daha çok ön amortisörlü şehir bisikletleri mtb güzel varsa bakabilirim ama öncelik ince tekerler

6. Oğuzhan Çiğdem

Oğuzhan Çiğdem Yeni Üye

Seviye: