Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni bir yol bisikleti konusunda fikrinizi alabilir miyim?

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında mevlüt yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. mevlüt yılmaz

mevlüt yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

kendime bir bisiklet almayı planlıyorum, bu işin tekniğiyle ilgili pek bilgim yok, uzun zamandan beri dağ bisikletleriyle ilgileniyordum ama, bugün fikrim değişti gibi.Çünkü, ağır arazide değil, genelde şehirde kullanıcam ben bisikleti.

uzun lafın kısası, Kron Tourer modeliyle ilgileniyorum ve bu ay sonu muhtemelen alcam bunu, sizden istediğim, başlangıç seviyesinde kararımı yorumlamanız.. Değerli fikirleriniz için teşekkürler şimdiden..

Bu arada ürünün linki, http://www.kackarbisiklet.com/tr/pr...&CID=14&PID=563&probrand=&prosize=&procolour=

2. olgun şenel

olgun şenel Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    "Yeni bir yol bisikleti konusunda fikrinizi alabilir miyim? " diye konu açmışsın. Genelde şehirde kullanacağını yazmışsın. Benim tavsiyem bu anlamda bir yol bisikleti almandır. Çok fazla tereddütlerin olabilir belki ama aldıktan sonra doğru bir karar verdiğini göreceksin. Trafikte 40 cm gidon ile aralardan akıp gideceksin. Arada sırada farklı yolları denerim, uzaklara pedallarım dersende cyclocross model bisikletlere bakmanı önerebilirim.

Kendimden örnek verirsem çocukluk yıllarımı ve Evil b'yi saymazsam direk yol bisikleti ile başladım diyebilirim. Ama tura çıkacağım için ayrıca tur bisikleti de aldım. Bunu da belirteyim...