Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bir KRON'cu daha... Servis konusunda yardım.

Konu, 'Kron' kısmında selçuk aydın tarafından paylaşıldı.

1. selçuk aydın

selçuk aydın Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. 3 gün önce Kron xc 250 aldım ve şu an bisiklet sürmek dururken boşa geçen yıllarım için ağıt bestelemeyi düşünüyorum. Bu harika forumda çok bilgili arkadaşlar var, okuyup okuyup parçalar ve bisiklet hakkında daha çok şey öğreniyorum.

Bisikleti Bakırköy'deki Metin Bisiklet'ten aldım. Ben Mecidiyeköy'deyim. Yirmi günlük ücretsiz bakımı ve daha sonrasında bütün servis ihtiyaçları için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı Şişli'de? Metin Bisiklet'e götüremem bisikleti, çok uzak... Kron'un sayfasındaki bayiler çok kısıtlı ve enteresan şekilde bu bölgede tek bir bayisi yok, ama bildiğim kadarıyla başka bayiler de ücretsiz bakım servisi veriyorlar. Kısacası buralarda mahalle bisikletçisi olmayan, ihtiyaç oldukça götürüp bakımını yaptırabileceğim yerler nereler, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

2. Aşkın Ataş

Aşkın Ataş Misafir

Güle güle kullan arkadaşım.Ancak malesef önerebileceğim bir bisiklet tamircisi yok

selçuk aydın bunu beğendi.
  3. selçuk aydın

selçuk aydın Üye

Seviye:
    teşekkür ederim, ziyanı yok öneren çıkar.

4. mustafa susam

mustafa susam Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Motobecane
    Seviye:
    xc 250 gibi bir bisikletin bakımını başkasına yaptırmak yerine severek kendiniz daha güzel bi şekilde yapabilirsiniz aslında sizin yapamadığınız bakım ne onu araştırıp öğrenseniz daha güzel olur bu bisiklete bakım yapmak doğuştan yetenek istemez.

5. selçuk aydın

selçuk aydın Üye

Seviye:
    bakım derken şimdilik kast ettiğim garantinin geçerli olması için gereken 20 gün, 1 aylık bakım. onun haricinde de bisiklette şu an için benim halledemeyeceğim ciddi sorunlar olduğunda götürüp baktırabileceğim yakınımda bir yer bilmiyorum.

6. Göktuğ ÖZEL

Göktuğ ÖZEL Aktif Üye

Seviye:
    Ben o sorun için Kron bayiini aramıştım çünkü Karabükte hiç yok servisi :) ancak bana hiçbir sorun olmaz istediğin yere yaptır dediler. yani sıkıntı cıkarmıyorlar rahat olabilirsiniz. ayrıca bir arkadaş demiş ya kendiniz öğrenin. bende sizin gibi bir bisikletçiye götürmüştüm sonradan pişman oldum boşa para. o kadar basit ki ayarları ve bakımı. hele kron gibi bir bisikletin.. cok cok basit. ben de şimdi bu ayarları iyice öğrenmek için oturmustum bilgisayara ki sizin yazınızı gördüm :)

Nu arada hayırlı olsun Ben de Kron xc250 aldım ve 3 gün oldu :)

Not: Eğer bisiklet konusunda hiç ayar bilmiyorsanız bir bisikletçiye götürüp yaptırın ve yaparken çok iyi izleyin ben öyle yaptım 3 günde artık bisikletçi yüzü göreceğimi pek sanmıyorum.. Aman nazar değmesin :)

7. selçuk aydın

selçuk aydın Üye

Seviye:
    Eyvallah Göktuğ, ben de bisiklet almaya karar verip forumu ilk bulduğumda senin de tavsiye istediğin başlıklarını okumuştum, aynı seçimi yapmışız demek. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan Valla ben yol bisikleti almadığıma çok memnunum, giriş seviyesi için mtb alıp yolları tanımak çok daha güzel.

O zaman ben en yakınımdaki mekâna yaptırtayım bunu... Dediğin gibi güzelce de izlerim.