Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bir düşünce belki gerçekleşecek bir proje!

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Çağatay Y. tarafından paylaşıldı.

1. Çağatay Y.

Çağatay Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aklıma yatmadan önce birşey geldi sizinle paylaşmak istedim bir abi yapmıştı bisikletine.Salcano görünümlü cannondale bende böyle bişe yapmak istiyorum.Hayal gücüm gelişmiştir ama olmayacak şeyler söyleyebilirim :D

Projem:241 SV kadrsonun karbon görünümlü bir folyo ile kaplıyacağım (çizikler ve boyaların atması başıma bela oldu) üzerine herhangi bir markanın büyük boy stickeri sonra üzerine bir katta şeffaf kaplama(tazyikli su vurduğumda stickerin çıkmaması için) sizce gerçekleşecek bir projemidir?Nasıl bir yol izlemeliyim yardım ve önerilerinizi bekliyorum :hasta:

2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
  3. Çağatay Y.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben arama yaptırdığımda alakasız şeyler çıkıyordu o yüzden konu olarak açtım :D

4. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Gelişmiş arama yapman gerekıyor :) Bu konuyu ıyıce ıncelersen ayrıntılı bır seklıde anlatılmıs .Dıger konulara yazarak cevap alman ımkansıza yakın. Bu konu tam senlık yeterınce ayrıntılı anlatılmıs :) Şimdiden kolay gelsın aman vazgecme :) http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=104216

5. Çağatay Y.

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Valla ne bilim ben pek anlamam yanlış felan yaparım ben iletişime geçeyim yapan kişiyle belkide 1 seneye yeni bisiklet alırım.Benim istediğim kolaya kaçmak aslında kadroyu sökmeye üşeniyorum :D