Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Bir Bölüm..

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında RAHMİ tarafından paylaşıldı.

1. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Herkese Merhaba. Benim bir düşüncem vardı ve diğer üyelerle yöneticilerin fikrini almak için konuyu açıyorum. Foruma bence yeni bir bölüm veya tanışma bölümüne yeni bir sayfa açılması görüşündeyim. Açılan bu bölümde dışarıda bir bisikletçi gören arkadaşların yeni konularla forumda kalabalığa sebep olmamasını düşünüyorum. Üyeler şurada şöyle birini gördüm, burada böyle birini gördüm acaba forumdan mı vs. türünde sorular soruyorlar. Tanışma bölümüne sayfa olarak da eklenebilir. Sabit bir konu altından bence bu tür sorulara herkes cevap arayabilir. Bunu yazma gereğini nereden duydun derseniz 3 Ekim Pazar Anamur(Mersin) den Isparta ya kadar yolda birçok bisikletçiye rastladım. Hepsiyle de tanışmak istiyorum. Ayrıca şehiriçinde gördüğümüz kişilerle bu yolla tanışabilirz diye düşünüyorum. Forumda da araştırdığım kadarıyla böyle bir konu veya sayfa bulunmuyor. Eğer varsa açtığım konu için de özür dilerim.. Saygılarımla..

çağrı kolçak bunu beğendi.
  2. çağrı kolçak

çağrı kolçak Kıdemli Üye

Seviye:
    evet ya o konuya ben de çok takılıyorum. görüyorum ama bişekilde konuşamıyosun. sonra ara da dur bkalım... fikir hoş:in: tabi mümkünmüdür değilmidir teknik konularını bilemem

RAHMİ bunu beğendi.
  3. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Destek verdiğiniz için teşekkür ederim. Desteklerin devamını bekliyorum.:)