Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni bir bisiklet seçiminde yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında nimurg tarafından paylaşıldı.

1. nimurg

nimurg Yeni Üye

neredeyse 10 yıllık bi bianchi var bende mtb ama çok ağır ve yokuşlarda beni zorluyor, yaş 40 oldu, daha hafif birşey alayım istiyorum.
    bütçem 700TL
    ağırlıklı olarak şehir içi ve sahilde kullanırım belki adaya giderim filan en fazla.
    SALCANO CITY SPORT 21 VS LADY baktım ama çok da emin olamadım.
    kron xc500 de olabilir deniliyor, daha araştırmaya yeni başladım ama hemen kafam karıştı.
    bu haftasonu almak istiyorum çok zamanım yok. ilginize teşekkür ederim şimdiden.

2. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    kron xc 500 tavsiyemdir,piyasada sizin bütçeye uygun bisikletlerin başında sayılabilir..

nimurg bunu beğendi.
  3. bayramtok

bayramtok Aktif Üye

Seviye:
    Bisiklet kültürü ve bisiklet sahibi olma konusunda yeni ve acemi olan birisi olarak nacizane tavsiyem, şehir içinde sahilde falan kullanmaksa amacınız, almanız gereken city bike tır. Ben xc500 aldım daha yeni sayılır, şuan için hiç bir şikayetim yok çok şükür, ancak benim bu bisikleti almamdaki amaç hem şehir içi hemde kır bayır gezilerine katılmak oldugundan tercihim konusunda rahatım. Kesinlikle kendinize 'niçin bisiklet alıyorum' sorusunu sorun, cevap size dogru yolu gösterecek. Tabi forumda bu konularda ciddi birikimi olan arkadaşların yönlendirmelerini de gözardı etmeyin.

nimurg ve Sinan Ceylan bunu beğendi.
  4. aybars55

aybars55 Yeni Üye

Seviye:
    şunu unutmammak gerekir,dağ bisikleti ile hem şehir hemde dağ bayır gezebilirsiniz ancak şehir bisikleti ile dağda bayırda gezmek çok akıllıca olmaz,ben derimki siz dağ bisikleti alın çoğunluk olarak şehirde geziyorsanız eğer lastikleri değiştirerek yol lastikleri takın.. :)

bülent samsunlu bunu beğendi.
  5. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Aybars arkadaşıma katılıyorum..

6. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Araziye çıkmayacaksanız MTB yerine şehir/tur bisikleti alırsanız daha rahat edersiniz, yıllardır kullandığınız muhtemelen çelik kadrolu ve 20 kg civarı bisikletinizden sonra bir şehir bisikletine geçerseniz aradaki fark sizi memnun edecektir. Size bütçen,ze göre aşağıdaki bisikleti tavsiye ederim;

http://www.erdoganlarbisiklet.com/v...ott-2010-sportster-p6-bayan-bisiklet-s-m.html

bu bisikletin baktığınız salcanoya göre en önemli farkları 24 vites olması ve arka arttırıcının acera olması..

muratt35 bunu beğendi.