Yeni bir bisiklet mağazası açsak nerede olsun isterdiniz?

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
abi sorduğuna göre orda oturan sensin sen aç üzülene kadar :D biz burdan nasıl gelipte bilmediğimiz yere dükkan açalım :)

Scudo

Doğan_Öztürk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.145
İsim
doğan
Bisiklet
Canyon
bakırköy çok mantıklı bence deniz otobüsüne yakın bir yer iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: phoenix48

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
@Alper Yıldız34 bulucagin dukkana gore ve yere gore degisir gezip bakman lazim 1500 2000nede bulursun 5000 6000de bulursun boyutuna gore

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Aslinda yesilyurtta sabuncakusin yeri cok guzel tam kose ama kirasi cok

• Beğen
Tepkiler: phoenix48

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
sarıyerde bir kaç tane bisikletçi var diye biliyorum

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Amatör kullanıcı ve hobicilerin ortak kullanabilecegi bi mekan gerekli bence. İstanbul da ister amatör sporcu olsun, ister hobiciler olsun ister antrenman yapan kesim olsun. Her insanın planlı ve plansız ortak noktası sahil kenarlarıdır. Beşiktaş sarıyer arası özellikle sık tercih edilir lakin buralar yeterli doyumluluğa ulaşmış vaziyette. Anadolu yakasında da keza -bence- aynı durum geçerli. Benim aklıma daha çok Yenikapı civarı geliyor. Sahil boyunda ister cafe+atölye ister direk bi mağaza. Küçükçekmece ve Sefaköy tarafından gelen grup ve kişilerin son durağı ve dönüş noktası. Aynı şekilde Beşiktaş tarafından gelen kişilerin de son noktası oluyor. Ayrıca metro, tramvay ve ido son durak ve aktarmaları da hareket katabilir düzeyde. Özellikle sahil boyunda arıza yapan hobiciler ile kalifiye insanların hizmet verdiği mekan arayan amatör kullanıcıların tercih noktası olabilir..

Deniz A

Forum Bağımlısı
Tepki
1.253
İsim
YDA
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bakırköyde tilmen bisiklet ve metin bisiklet var
Bence yinede bakırköy mantıklı
Metin bisiklet 10 m2 yerde para basıyor neredeyse (gerçi geçen yaz bir mazağa daha açtı 1 sokak arkada)
Hatta metin bisikletin karşısında bir dükkan açın bence. sadece kapıda güler yüzlü birşekilde durun, metin bisiklete bela okuyarak ama alternatif olmadığından gitmek zorunda olan ve ayhanın bed suratına katlanmak zorunda kalan kullanıcıları dükkanına çeksen yeterde artar bile.

Doğan_Öztürk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.145
İsim
doğan
Bisiklet
Canyon
@Deniz A sırf bu anlatıklarınız yüzünden bizim esnaftan sogudum ve tiksindim bu yüzden yurtduşından aldım bisikletimi ve bütün bakımlarını yapabilecek seviyeye geldim aslaa o esnaf bozuntularına (istisnalar var sözüm onlara değil !!) işim düşmez artık eğer çok ihtiyacım olursada mutlaka o istisnalara giderim!! lütfen sizde açarsanız bu insanlar gibi olmayın müşteriye saygı duyun...

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
ben uzun yıllar coca cola çalışanı olarak müşteriye hizmet ve aktif satış eğitimleri aldım müşteriye yaklaşım konusunda yeterince donanımlı olduğuma inanıyorum bu yüzden ticaretin içinden geldiğim için sizlerle çok iyi anlaşacağımıza inanıyorum. çok teşekkür ediyorum bu açıklamalar için

• Beğen
Tepkiler: Doğan_Öztürk

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Alper Yıldız34
Ortaköy'de iki tane bisikletçi var.

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@Alper Yıldız34 gördüğüm kadarıyla kabataş civarından her gün bisikletli geçiyor. Hali hazırda karaköyde outdoor mağazaları vs. olduğunu düşünürsek karaköy güzel bir seçim olabilir. Hatta orda bir bisiklet dükkanı var ama küçük bir yer.

• Beğen
Tepkiler: Alper Yıldız34

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Alper Yıldız34 Bebek tarafında var diye biliyorum. Genelde pek bisikletçi ihtiyacım olmuyor. Son bi haftadır bi sorunum var ona bisikletçi bile fayda etmedi zaten:D O sebeple net adres isim bilmiyorum ama arkadaşlarım arada gidiyor o civarda bisikletçilere, hem satış hem atölye olarak var oralarda..

• Beğen

Insansevmem

Aktif Üye
Tepki
308
İsim
Erim
Bisiklet
b'Twin
Yani acicaginiz yerde baska bisikletci olmasin gibi bir sart varsa bilemem. Ya da siz actiginizda baskasinin yan dukkana bisikletci acmicani bilemezsiniz. Evet sariyer de bisikletci var..

• Beğen

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
Hocam eğer açmayı düşündüğünüz dükkan orta halli kullanıcılara da hitap edecek şekilde ise Yeşilköy tarafı bence tam size göre. Bir keresinde Hava Harp Okulu'nun orada lastiğim patlamıştı ve Bakırköy Metin Bisiklet'e kadar elimde sürmek zorunda kaldım. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da Yeşilköy tarafında potansiyel var. Her mevsim iş yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@lealtad
Bebek'te bisikletçi yok zaten oraya bisikletçi de açılmaz kira çıkmaz çünkü.