Yeni Bir Bisiklet Firması / Bisiklet Outlet

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
Hocam ilk önce hayırlı olsun bol kazançlı günler, tavsiyem bu delta bisikletin arayüzünden çıkın bence, aradığını bulamıyorsun sinir ediyor beni menüler arası geçiş falan, birde sanki deltanın outlet i gibi durmuş site. Yine de işin rast gitsin fiyatlar istenilen ve söylediğiniz gibi uygun olursa neden olmasın :)

Scudo

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
@Alper Yıldız34 Alper bey birde sizden özel rica ediyorum şu N11.com sitesine de el atın. Yani oradan da ürünleri satışa koyun. Neden diye sorarsanız aşırı derecede indirim yapıyor bu site.
Mesela geçenlerde huskybizam 2kişilik çadır aldım, normalde fiyatı 282,** tl internetteki en uygunu buydu. Hemen al dedim 200tl ve üzeri alışveriş yaptığım için 30tl indirim verdi. Çadırı 252,**tl ye almış oldum. Şimdi bu aradaki 30 tllik farkı site satıcıya ödüyor. Satıcının zararı olmuyor, alanın kârı oluyor :)
Bana sorarsanız kesin girin, mesela brooks b17 bakıyorum en düşük 279tl indirimle 249tlye geliyor ama o fiyata zaten bulabiliyorum ;)
Umarım mesaj ulaşmıştır :)

• Beğen
Tepkiler: Alper Yıldız34

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
@M.Bedir bu süreç içerisinde sahibinden n11 ve gittigidiyor a da katılmayı düşünüyoruz teşekkürler ilginiz alakanız için :)

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun. Allah bol kazanç versin.
Keşke fiyatları tam bekirlemeden siteyi açmasaydınız. Mesela bu ara caad10 105 ile ilgileniyorum, dün sabah saatlerinde havale fiyatı 5100 civarıydı akşam 6000küsür oldu şuanda ise 7000 küsür görünüyor.
Ben de yıllardır ticaretin içerisindeyim bu tarz belirsizlikler müşteride güvensizlik oluşturur, dikkat etmenizi öneririm.

Eleştirim yapıcı eleştiridir, kırmak üzmek istemem ama müşterinin en ufak tedirginliği direkt satışlarınıza yansır.

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
@mehmet.ali selamlar Mehmet Ali bey. Eleştiriniz için teşekkür ederim tüm ürünler kur bazlı değişkenlik sağlıyor eurodan kaynaklı sizin bahsettiğiniz konu ise siteyi yapan firma ideasofttan kaynaklı problem oluşmuştu bir süre tüm ürünlerde kdv yi düşmüş bir şekilde görüyorduk bu problemden kaynaklı sizlerden özür dileriz bahsini ettiğiniz tüm konularda haklısınız.

Saygılar..

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
Bu arada siteye yeni bir eklenti yapıldı site içerisinden sormak istediğiniz yada şikayet etmek istediğiniz bir şey olursa sağ alt köşede canlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz

Tunafish

Daimi Üye
Tepki
352
Bisiklet
Scott
Hayırlı uğurlu olsun, ne kadar çok bisiklet firması o kadar çok ürün ve rekabet demek bizim için. Umarım hem size hem bize hayırlı olur.
Yalnız ufak bir öneri; isminde outlet geçen firmalar için sıkı denetim ve yeni kurallar geliyor, bir araştırın derim.

• Beğen

guneycingi

Üye
Tepki
3
@Alper Yıldız34

Ben kendi şirketim için web sitesi yaparken öğrendiklerimi paylaştım yalnızca, kendi işimin bunlarla alakası yok dolayısıyla denk gelemezdiniz zaten[emoji1]
Çalışmanızda başarılar tekrardan...

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
selamun aleykum hayırlı uğurlu olsun dostum: Ben düz bir mtb maşası arıyordum sitenizde buna benzer bişey buldum . Ama bu ürün amösörlü mü düz mü anlamadım . Bir bakar mısınız rica etsem
(link)

• Beğen

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
@guneycingi beyefendi sanırım yanlış anladınız sizden taraftan denk gelinecek bir şey yapılmadı zaten siz bizim şirketi eğer Google da bakıpta görmediyseniz denk gelmemiş olabilirsiniz demek istedim herneyse ilginiz için teşekkürler

Alper Yıldız34

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Alper yıldız
Bisiklet
GT
@mariokaldato elimizde istediğiniz ürünün stoğu kalmamış en yakında zamanda stok yenilendiğinde size bilgisi verilecektir saygılar

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato