Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni bir bisiklet almak mı, parça almak mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mehmet haliç tarafından paylaşıldı.

1. mehmet haliç

mehmet haliç Üye

Adı:
    memo
    Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    2 yıllık salcanom var 6bin kmye yaklaştı.tabi sıkıldım ve daha üst seviye parça istiyorum,fox maşa vs,yeni bisiklet alayım diyorum 1500-1800tl arasında acera 27 vites sistemi zaten benim bisiklettede bu sistem var ,sonra diyorum değiştirmesem mi,fox maşa,jant seti,ruble,zincir değişimi,gidon vs değişimi 1000tl ye maal olacak sizin tavsiyeniz nedir.

2. mariokaldato

mariokaldato Özlem, Yün don ve epılpay

Adı:
    Raşit Cumhur Çakın
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @mehmet haliç bu konu ciddi bir kaos ve handikap dostum . Toplama yapayım dersin ; "uğraşacağına elindekini sat üst modelini al" derler , ama bunu derken elindeki bisikleti kaça satabileceğini ve üstüne eklemen gereken astronomik rakamı hiç hesap etmezler. Tam tersi parça alayım dersin bu sefer tek tek alması bi ton para , ayrıca aldığın parça temiz mi haşat mı endişesi ayrı bir dert , kendin cebine göre karar ver bence buna . hazır aldıklarımızda sonuçta yine firmalar tarafından gövdeleri imal edilen , dğer takımlarıda malum markalardan temin edilip monte edilen bisikletler...Toplama olmaz diyenleri cidden anlamıyorum bu konuda saçmaladıklarını düşünüyorum . sanki hazır aldığın bisiklet çok ucuzmuş gibi...

mehmet haliç bunu beğendi.