Yeni bir bisiklet almak istiyorum

armaganbaz

Üye
Tepki
3
Merhada bisiklet sevenler
Daha çok yolda ama zaman zaman yol dışında, arazide (çok sert olmayan) kullanabileceğim, beni uzun yol turlarında yormayacak (50-100 km) bir bisiklet arıyorum. Boyum 190 cm, 120 kiloyum. Bisikletin bu cüsseyide taşıması önemli tabiki :D ... Bu iş için 1500 YTL kadar bir bütçe ayırabildim ama daha düşük fiyatlar sonuçta bir memur bütçesi olan kaynaklarımı rahatlatır. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim .

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link)

(link)

(link)

(link)

bu sitelere bakabilirsin işte bu sitelerden sana seçtiğim bisikletler;

(link)

(link)

(link)

(link)

e-bisiklet teki bisikletlerin çoğu bianchi ve ümit ordanda sana önerebileceğim bisikletler yok ama kron modelleride çoğunlukla stoklarında yok....

(link)

delta bisiklete bilgisayarımdan kaynaklanan bir nedenle giremiyorum şifre istiyor nedense... :(

yol bisikleti istersen onlarda;

(link)

şehir içinde gidiş-geliş için bunu önerebilirim ;

(link)

yanlız kadro boyutlarına iyi bakmalısın ,dikkat etmelisin çünkü boyun uzun ve sana small(s) küçük gelir bi hata yapıpta s kadro alma

bilgisayarım delta bisiklete girdi ordanda seçebildiklerim;

yol : (link)

dağ : (link)

emrea

Üye
Tepki
68
Muhakkak 19 veya 21 kadro bisiklet almalısınız. Dikkatli seçim yapın, bisikleti almak yetmiyor, rahat kullanabilmelisiniz ve sürüşünüzden zevk alabilmelisiniz ki bisiklete binmeye devam edin. Yanlışlıkla küçük bir bisiklet satarlarsa bisiklete binmek hiç de hoş olamayan bir tecrübe haline gelir.

• Beğen
Tepkiler: armaganbaz