Yeni bilgisayar mı yeni bisiklet mi?

Yeni bisiklet mi yeni bilgisayar mı?

• Yeni bisiklet al.

• Yeni bilgisayar al.

• Orta seviye olsun fakat ikisinden de al.

• Toplam katılım
    35
Scudo
Tepki
8
Arkadaşlar devir artık değişti bizim zamanımızda bisiklet almak büyük bi hayaldi halada öyledir ama yeni nesil çocuklara sorsak hiç kuşkusuz direk Bilgisayar diyecekler zaten saolsun devlet adamlarımız sayesinde bisiklet sürecek yerimizde kalmadı yaşadığımız prtamlarda....

• Beğen
Tepkiler: Harun.

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
Ben ikisi birden diyorum. Çünkü doktora öğrencisi olduğum için sunum hazırlamak, literatür araştırması yapmak, ders çalışmak ve analiz yapmak (İlk ikisi istatik, son üçü yapısal eşitlik programları olan SPSS, Minitab, Lisrel, AMOS ve EQS) için bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayarımın ekranı bozuluğu için kardeşimin monitörünü ona bağlayıp kullanıyorum. O nedenle yemi yılda yeni bir dizüstü almayı planlıyorum. Ayrıca yeni bisiklet alıp, doktora yeterlilikten sonra yeniden form tutmak istiyorum.

• Beğen

Mesut Dursun

Daimi Üye
Tepki
208
@Muzaffer Yılmaz

Bilgisayarı modifiye edemessin diye bir şey yok ki...(Laptop değilse) yeni parçalar çıktığında upgrade eder yani zor değil...Bence girebilgidiğine göre bir bilgisayarın var heralde onun için öncelikle bisiklet sonra bilgisayar...Ben karne hediyesi olarak kamera almıştım ama gönlüm bisiklette kalmıştı...İlerde bilgisayar almasamda olurmuş dersin...

• Beğen

F.Ekin

Üye
Tepki
67
Buraya yazdığına göre bir şekilde bilgisayar işini hallediyorsun. Bu yüzden git kendine iyi bir bisiklet al

• Beğen