Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni baslıcamda yardım pls

Konu, 'BMX' kısmında d3nizhanna tarafından paylaşıldı.

1. d3nizhanna

d3nizhanna Yeni Üye

beyler bn forumdada yeniyim yukarıda yazdıgım gibi bmxe baslamayı dusunuyorum antlayada oturuyorum ve street tipi kullanım için bmxi antalyada nerde bulabılırım bilen warmı yada forumda gordugum kadarıyla hakki abi varmiş ondan siparis edilse kac para tutar pls biraz bilgi verin (butcemi daha ayarlamadım ):D

simdiden saolun :D:D

2. Hakkı Özen

Hakkı Özen Forum Bağımlısı

Seviye:
    Mrb dostum sana yardımcı olurum ok.Ekle konuşalım(hkk.34@hotmail.com)(HKK BMX TEAM).

3. d3nizhanna

d3nizhanna Yeni Üye

ekledim hakki abi konusuruz

4. mac-bmxtreme

mac-bmxtreme Kıdemli Üye

Seviye:
    abi tekrar tekrar söylüyom....kimse darılmasın küsmesin......tmm saolun bişiler sorduğunuz için ama hergün hep aynı konu açılıyo"bmx başlıcam yardım.."
    üstelik cavapta aynı saolsun hakkı abi hiç sıkılmadan şöle diyo "mrb dotum ekle konuşalım ok(hkk.34@hotmail.com)(hkk bmx team)............yani hep aynı konu aynı cevap aynı konudan artık onlarca var....biraz araştırma herşeyi çözer........hakkı abi kadıköy bisiklet evi ist. kadıköy salı pazarının orası.....bitti bu kadar................................................(bende biraz ukala gibi kendimi bişi zannedip yazıyom kusura bakmayın....::D:D:D:D:D:D:D

profiteer ve Ashkan Penchev BOYANOV bunu beğendi.
  5. profiteer

profiteer Üye

Seviye:
    mac-bmxtreme bence ukalalık değil doğrusunu söylüyorsun..
    bizim insanlarımız pek araştırmacı değil =)
    kimse kızmasın alınmasın =) "Search" butonu koymuş vbulletin yazılımını yazan kişi.. ama kaç kişi ne işe yaradığını bilyor acaba :D

ayrıca hakkı abiye git o sana herşekil yardımcı olur =) bana 1 bmx ve 2 bardak su verdi walla :D çayı yokmuştu :D haeheahe

6. b3b3t0

b3b3t0 Kıdemli Üye

Seviye:
    bak hakkı abiden bitane gt sipariş wer oda sana gt zaten kutusunda geliyor kutusundan toplamadan yollasın oraya kargo parası fazla tutmazz yani