Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni başlayanlar için

Konu, 'İç Anadolu Bölgesi' kısmında dnz81 tarafından paylaşıldı.

1. dnz81

dnz81 Yeni Üye

Seviye:
    Konya daki sevgili bisiklet sevdalısı arkadaşlar bisiklet bisiklet malzemesi ve aksesuar alışverişlerinizi nerden yapmayı tercih ediyorsunuz. bu spora yeni gönül verdim ve başta iişimi görecek daha çok uzun yollarda kullanabileceğim rahat bir bisiklet olmak üzere bir çok malzeme almak için konya da tavsiye edebileceğiniz bir mağaza varmı veye farklı şehirlerdeki mağazaları mı tercih ediyim internet üzerinden alışveriş yapmamı öneriyormusunuz. yeni başlayacak
    arkadaşınıza tavsiye de bulunursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler...

M.Sami ve Faruk ÇUBUKCU bunu beğendi.
  2. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    delta ve doğa ypk galiba konyada otobüsle konyadan geçerken velespit görmüştüm o da ünlüdür internet sitesi var google da velespit kesin var bike and outdoor a falanda bak

M.Sami bunu beğendi.
  3. Fatih Sert

Fatih Sert Forum Bağımlısı

Seviye:
    furkandede caddesinde (yeni larende) Pınarelli bisiklet var. Tavsiye ederim. Yardımcı olurlar.

4. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:

Yukarıda resimin olduğu yerde şimdi kuşbakışı çıkaramadım ama yanılmıyorsam orası "Pınarelli bike"nin e sinin olduğu yerde ince sokak varya orası direk rampalının hemen arkasındaki köşede duran dershaneler sokağında camini yanındaki yol. Oradan direk olarak eski sonra yeni larendeye çıkarsınız. yada akedemi hastenesini görüyorsunuz. orasıda muhacir pazarını yanında hemen oradanda bisikletçiye uğrayabilirsiniz...
    mustafa amca yada ahmet abi size gerekli yardımda bulunur. Olmadı özelden yazın telefon numaranızı bir gün sabah yada öğlen gidip beraber konuşalım...

5. dnz81

dnz81 Yeni Üye

Seviye:
    verdiğiniz bilgiler ve ilginiz için teşekkürler... malzeme listemi oluşturmaya çalışıyorum şimdi.. en kısa sürede yollarda buluşmak üzere

6. Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Konya'da üst düzey bisiklet satan arkadaşlarında dediği gibi Pınarelli var. Ayrıca bir de www.sporcupazari.com var. Uygun fiyatlı bisikletler mevcut. Konya merkezli bir firma. Drag bisikletlerin Konya bayisi ve başka firmalarla da görüşmeleri var. Daha geçen gün oradan yol bisikletimi aldım. Gayet de memnunum. İsterseniz yardımcı olabilirim. Yani Konya'da şu an için benim bildiğim üst düzey bisiklet alabileceğiniz 2 firma var.

Krokisi;

Telefon: 0 332 323 57 47

M.Sami, Fatih Sert ve Abdülhamit TOPÇU bunu beğendi.
  7. M.Sami

M.Sami Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    faruk ortagım bu sporcu magazasının yerini tam cozemedim burda bana msn den fln girersen güzel bi şekilde tarif edermisin bi gideyim bakayım sana zahmet

8. Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Yaka pidenin önüne gel yukarıdaki numarayı ara ;)