Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni başlayanlar için Bmx

Konu, 'BMX' kısmında opak_36 tarafından paylaşıldı.

1. opak_36

opak_36 Yeni Üye

Seviye:
    Selam arkadaşlar ben ve birkaç arkadaş bmx e merak sardık Yeni başlayanlar için önerileriniz varmı marka ve model konusunda fatih ve bahçelievlerden ilgilenen varsa mesaj atabilir şimdiden teşekkürler :D

2. blue-cyclone

blue-cyclone Yeni Üye

Seviye:
    vallahi aynen bende çok feci merak sardım soaklarda öyle hareketler filan yapmaya bende karar veremedim dostm. hoş bu yaştan sonra yapabilirmiyim onu da bilmiyorum yaş oldu 28 :D

3. opak_36

opak_36 Yeni Üye

Seviye:
    abi sanatın yaşı olmaz bence ne istiyosan yapmalısın :D

4. blue-cyclone

blue-cyclone Yeni Üye

Seviye:
    aynen hocam birde merak ettiğim bişey daha var bu işle uğraşmak için çok fazla efor harcamak gerekiyor mu?

5. opak_36

opak_36 Yeni Üye

Seviye:
    bende daha başlamadığım için pek bişey söyleyemem de bisikletinin ağırlığına ve yaptığın hareketlere göre değişiyo sanırım :D

6. Melih Çalış

Melih Çalış Yeni Üye

Arkadaşlar ben Bianchi Exit Bmx almayı düşünüyorum ama hala fren sistemini çözemedim malesef . Bisiklette fren oluyor , peki gidon çevirme hareketini nasıl yapıyorlar ? Bunun için tabii ki bir fren sistemi var ama nasıl bir sistem ? Gidon çevirince fren kabloları gerilir ve bir süre sonra çevrilemez gidon . Ama videolarda vs. çok fazla kez çevirebiliyorlar . Bu fren sistemlerinin nasıl olduğu hakkında bana bilgi verebilecek biri var mı ? Şimdiden teşekkürler