Atlas Ats-517 bisiklet hakkında

metexxxx

Üye
Tepki
0
İsim
mete kaya
merhaba arakdaslar bundan once surmusluğum var artık bısıklete baslamak ıstıyorum suanda 400 lira butcem var butcemı artırmak ıserdım fakat cok kaza yapıyorum o yuzden sormak ıstedim saglamlıgıyla bıldınız sadece orenme amaçlı bısıklet arıyorum 1 sene kulanıp guzel bır bısıklet alıcagım ben 2 tane buldum kararımda yardımcı olursanızda sevınırım

Tunca ATS-517 Atlas 26 Jant 21 Vites
KADRO : 26” HI-TEN AMORTİSÖRLÜ
JANT : 26” ALÜMİNYUM
LASTİK : 26X2,195 ŞİŞME TEKER
FREN : V-BRAKE ÖN-ARKA FREN TAKIMI
AYNAKOL : 3’LÜ INDEX
VİTES : 21 INDEX
RUBLE : 7’Lİ INDEX
stolz 26 jant bisiklet çift amatsörlü 21 vites

KADRO FRAME:HI-TEN ÇELİK SÜSPANSİYONLU, SIZE: 17”-16"
ÖN MAŞA FRONT FORK:SÜSPANSİYONLU
JANT RIM:6061 ALLOY
LASTİK TIRE:CST 26" /24"x1.95 MTB
VİTES SHIFTER:21 VİTES – SUNRUN
ZİNCİR CHAIN:KMC
FREN BRAKE:V-FREN
AKSESUAR ACCESSORIES:
AĞIRLIK WEIGHT: 17,19 KG / 16,56 KG

Scudo

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Merhaba. Sadece gezinti amacınız var ise şehir bisikletlerine bakmanızı tavsiye ederim. Mtb de olur. Ancak çift amortisörlü bisikletler epey yorucu ve hantal oluyorlar. Bu fiyat kategorisinde amortisörü olmayan bir bisiklet de bakabilirsiniz. İlk alternatif ikincisine nazaran biraz daha cazip göründü..

7haiku

Daimi Üye
Tepki
379
İsim
Ömür
Bisiklet
Diğer
Selam. Bence de çift amortisörlü almayın. İlk bisikleti almak yerine Tunca ATS-512' yi alabilirsiniz. Amortisörsüz. Hem biraz daha hafif olacaktır. İkinci el ilanlara da bakabilirsiniz. Ayrıca bisikletin boyunuza uygun olup-olmadığına da bakın.

• Beğen
Tepkiler: SerkanH
Tepki
10
İsim
Abdullah
Bisiklet
Diğer
Merhaba ben 12 yasindayim bisikletim Ats 517 bu bisikletle ilgili hiç konu bulamadın sizce nasıl ben pek anlamıyorum mesela Tekirdağ'da yaşıyorum asfalt da var girinti çıkıntı da var ön ve orta amortisör var iyimi ben bu bisiklete yol lastiği taksam çabuk patlar mi yorumlarınızı bekliyorum saygılar :D