yeni başlayan için öneriniz ??

cpt.enes

Aktif Üye
Tepki
42
İsim
Enes Öztürk
Bisiklet
Diğer
Selam arkadaşlar, ben BMX street ve park tarzında yeni başlamak istiyorum 18 yaş 180 cm boy ve 75 kilo'yum.. bana önerebileceğiniz bisiklet markaları, özellikleri ve fiyatları hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba... mümkün olduğu kadar uygun fiyat olanları da söylerseniz çok minnettar olurum.. :D daha önce birçok sporla ilgilendim, vücudum hemen hemen uyumlu diye tahmin ediyorum, FlatLand tarzında uygulanan bir iki hareketi de kendi başıma öğrenmiştim.... ama street ve park bana daha ilgi çekici geliyo..

ilgilenenlere çok teşekkür ederim şimdiden..

Scudo

cpt.enes

Aktif Üye
Tepki
42
İsim
Enes Öztürk
Bisiklet
Diğer
eğer yanlış yere açtıysam konuyu özür dilerim.. :D acemilik :D

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
bmx bölümüne açıcaksın sanırım:Dyannış açmışın

cpt.enes

Aktif Üye
Tepki
42
İsim
Enes Öztürk
Bisiklet
Diğer
yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar... boyuma ve kiloma uygun bi model olmasını istiyorum.. ve yeni başlayanı yormayacak bişey olmalı yani... ikinci el de düşünebilirim..

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
abi BMX biraz şey kaçarda 14 '' mtb kadro alırsan çok iyi olur üstüne uygun kompenantler takarsın kullanırsın hatta mosso dirt jump diye bi kadro var 300 YTL ye bırakıo onu alırsan iyi olur

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
slm ille bmx diosan bı bılgım olmadıgı ıcın yardımcı olamıcam ama street yapmak ıstersen bir kaç alternatıf sunabılırım :)
(link) (scott yz4 fiyatı 385 euro üstündekı parcalar pek iyi diil ama small kadrosunu alıp ustunu dizebilrsin)

giant ın stp modellerı var fıyatları bıraz pahalı ama bu iş için uretılmıs hem saglam hem estetık kadrolara sahıp ustundekı parcalarda gayet güzel internetten araştırırsın

(link) (cannondale nin chase 1-2-3 modellerı var fıyatlar bıraz pahalı ama cok profesyonle bısıkletler)

su an için aklıma gelen ılk 3 bu ben scott yz 4 kullanıyorum yanı sadece kadrosu kendım topladım üstünü cokta memnunum takıldıgın noktalar olursa seve seve cevaplarız:)

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
@gurkankas

olsun belkı yeni street e başlıcak bı arkadasımız okur yardımı dokunur belkı:) hem söledım ztn bmx dıosan yardım edemem dıe:):)

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
ismail abi chase 3 gitti (kırmızı bisiklet yok artık)