Yeni başlayan için bisiklet önerisi...

Tepki
0
Selam arkadaşlar. Ben daha önce uzun bisiklet turlarına ve yolculuklarına çıkmamıştım. Şu ana dek bisikletle hep haşır neşirdim artık uzaklara gitme zamanımın geldiğini düşünüyorum.:) Yeni bir bisiklet alacağım, daha önceki çift amortisörlüydü ve bir arkadaşım bunun uzun yol için uygun olmadığını söyledi. Dediği de doğru normal basit bir bisikletti. Sizden bisiklet önermenizi rica ediyorum, yaklaşık 500 lira civarında bir tutar ayırabilirim bunun için. İlginiz ve yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Scudo

mert yazgan

Daimi Üye
Tepki
103
sedona borla olabilir.----------------400$
kron xc500 olabilir.------------------400$
carraro 419 grunge olabilir.----------270€

şimdilik aklıma gelen bunlar...

• Beğen
Tepkiler: Pink Zeppelin
Tepki
0
Hoş buldum. :) Önerilerinizi inceliyorum, teşekkürler. En çok Sedona'nın modelleri hoşuma gitti. Tercihlerim bu markada yoğunlaşacak sanırm ama dayanıklılık konusu da var. Modelleri hoşum gitti ama dayanıklılık konusunda nasıldır acaba bu yazdıklarınızı kıyaslarsak?

murat yayla

Daimi Üye
Tepki
245
dayanıklılık biraz da sana bağlı.şöyle bir şey var kron bisikletlerde kadro ömür boyu garanti bu çok büyükk avantaj.sedona borla-kron xc500-salcano igman-carraro 419 bunlar aynı sınıf bisikletler kadrolar farklı vites fren sistemleri aşşağı yukarı aynı.Kronun ömür boyu garantisini de göz önünde bulundurara bir seçim yapabilrsin

• Beğen
Tepkiler: Pink Zeppelin