Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni başlayan için bisiklet önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Fthkrn tarafından paylaşıldı.

1. Fthkrn

Fthkrn Yeni Üye

Adı:
    Fatih
    Herkese merhabalar, foruma henüz üye oldum. Üye olmadan önce birçok konuyu inceledim ama iyice kafam karıştı. Bisiklet sevdasına yeni başlıyorum. Kendimce bir bütçe ayarladim ve bu bütçeme en uygun ve en iyi bisikleti almak istiyorum. Genel itibariyle asfalt yolda kullanacağım o yuzden mtbleri direk eledim ama yol, şehir, tur bisikletleri kafami karıştırıyor. Bu spora yeni başladığım için kondisyonum az hatta yok :) Spor-hobi dışında ulaşım amaçlida kullanacağım günde 8km civarı. Şöyle hızlı gidebilecegim yokuşlarda yormayacak seri bir bisiklete ihtiyacim var. Bütçemde max. 1200tl. Siz tecrübeli üyeler bana nasıl bir bisiklet tavsiye edersiniz. Yaşım 22,boy 173cm,kilo 58 :)

Kural dışı birşey yapmışsam affola. Şimdiden teşekkürler.

2. ozansari89

ozansari89 Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Carraro sportive 224.
    Fiyat:1150-1200

Yeni aldım ben de çok araştırdım. Çok memnunum alalı 1 ay oldu 100 km yol yaptım. Dağa taşa çıktım. Sıkıntı yok şimdilik. Mtb- tur aradı bir şey. Extreme olmafığı sürece her yola gelir. Hiç düşünme al derim.

Bunun bir de 225 modeli var arada 150-200 lira arası bir fark var yalnızca hidrolik fren avantajı var 225in. bence değmez. Diğer bütün aksamı aynı.

Yakışıklı bu image.jpeg