Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yeni başlayan biri olarak tavsiyelerinizi bekliyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Murat GÖNÜL tarafından paylaşıldı.

1. Murat GÖNÜL

Murat GÖNÜL Aktif Üye

Seviye:
    çocukluğumdan beri sürekli olarak bisiklete biniyorum.
    eskiden sadece yazlıkta biniyordum ama bu sene istanbulda da kullanmaya başladım.
    göztepe- kadıköy, maltepe kadıköy, göztepe- maltepe, maltepe-gebze arasi gidiyorum bisikletle. istanbulu bilmeyenler icin söyliyeyim çokta uzun mesafeler degil.
    şehiriçinde trafikteki arabalarla ugrasmamak icin ya kaldirima sıfır yada kaldırımdan gidiyorum. su anda mtb tarzında bana pek çok sorun çıkaran kalitesiz bir bisiklet kullanıyorum.
    boyum 1.85 kilom 100 yani bir kilo problemi var burada hareketli aksamın benim ağırlığımdan dolayı ömrünün kısalması min olucak tarzda ekipman gerekeceğini düsünüyorum.
    Aldığım bisikleti uzun zaman kullanmak istiyorum. su andaki bisikletimi yaklaşık 8 senedir kullanıyorum.
    bütün bu koşullar altında MTB bisiklet tavsiyerlinizi bekliyorum. fiyat olarak 1500 tl civarındaki fiyatları karşılayabilirim.

2. Murat GÖNÜL

Murat GÖNÜL Aktif Üye

Seviye:
    yardimin icin tessekkurler onerdigin her modeli teker teker inceliyorum.
    kafama takılan birseyide sormak isterim.
    Geotech Bulls tarzı ince lastikli bir bisikleti bir kere denedim. enistemindi. uzun zaman kullanılmamıs halde duruyordu. lastiklerini sisirdik oturdugum anda arka lastigi patladı.
    haliyle ben merak ediyorum bu tarz yol bisikletlerinin üzerine 100 kg gibi bi agırlık gelmesiyle bu tarz durumun olusması normal mi yoksa lastikler kurudugu icin mi boyle birsey oldu?

önerdigin http://www.sedabisiklet.com/giant-defy-3.html/ ince lastik olanlardan mesela

3. oguzhanzed

oguzhanzed Kıdemli Üye

Seviye:
  4. Muhammed Emin Akkaya

Muhammed Emin Akkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    kusuruma bakmayın ama orada olmak isterdim ))