Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni başlayacağım yardım edebilirmisiniz?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında serkankrk tarafından paylaşıldı.

1. serkankrk

serkankrk Yeni Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Claud Butler
    Öncelikle merhabalar, çoğunlukla şehir içi arasırada patika yollarda ve arazide kullanacağım bir bisiklet arıyordum ve claud butler blackhawk modelini gördüm alüminyum kadro olması ve fiyatının uygun olması cazip geldi yalnız aklıma takılan bir soru var onuda sizlere sorma gereği duydum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim, benim boyum 170 bacak boyum 100cm (düz ve dik durduğumda terzilerin pantolon ölçüsü aldığı gibi ölçtüm :) bisikletin kadro boyu 18" jant boyutu ise 26 ve 29" modeli var sizce doğru bir seçim yapmış olurmuyum ? Ayrıca bu bisikletlerde bütün kadro boyutları varmıdır? Claud Butler Black Hawk 26" Shimano 21 Vites Alüminyum Dağ Fiyatı

2. Göktürk Ünal

Göktürk Ünal Yeni Üye

Adı:
    Göktürk
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Fiyatına göre iyi bisiklettir. Alınabilir. Bir yerden başlamak gerek. Boyu takma. Boyun ortalamalarda. Bisiklette standartlardadır muhtemelen. Almadan önce satıcıyla konuşursun

3. serkankrk

serkankrk Yeni Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Claud Butler
    En yakın zamanda ve boş bir vaktimde bisikletcilere gidip bakacağım fırsatım olmazsa bu modeli internet üzerinden alacağım, yardımınız için teşekkür ederim :)

Göktürk Ünal bunu beğendi.