Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni başlangıç

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Orhan Çamlıca tarafından paylaşıldı.

1. Orhan Çamlıca

Orhan Çamlıca Yeni Üye

Herkese selamlar,

Ben yeni bisiklet merakına kendini kaptırmış biriyim. Şu an tamamen sahil yolu ile sınırlı bir guzergah icerisinde pedal ceviriyorum. Trek 4400 modeli bir bisikletim var. Genel konularda birkac sorum olacak yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1. Bisikleti arac arkasında/ustunde tasımak icin gerekli olan ekipmanı en uygun sartlarda nerede bulabilirim?
    2. Bu ekipmanla Istanbul - Mersin arası seyahat edebilir miyim? Guvenli olur mu?
    3. Bisikletin uzerinde bulunması faydalı olabilecek parcalardan hangilerini tavsiye edersiniz*
    4. Bisiklet klupleri icinde amator olarak faaliyetlerini surdurenlerin bir listesi var mı?

Cok sorum var ama hepsini birden sorup icinizi sıkmak istemiyorum.

Simdiden tesekkurler ve kazasız sürüşler.

2. Kir-pi

Kir-pi Biyomedikal Enginar

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    1-Forumda ismi geçen mağazalarda bu gerekli ekipmanları bulabilirsiniz.
    2-Çok eskiden bisiklet taşıyımız vardi ozaman eskişehir-ısparta arası gidip gelmiştik.Bir sorun çıkmamıştı.

3. nejla erçetin

nejla erçetin Yeni Üye

Merhabalar Orhan bu ekipman kalitesine göre fiyatı değişiyo ama madem uzun mesafe de taşıyacaksın o zaman iyisinde almanı tavsiye ederim.. kaliteli bi ekipmanı delta bisikletde bulabilirsin.. Internette de web sitesi var. Yeri fenerbahçe stadının karşısında..

Sanırı tamir takımı ile ışığın sana yardımcı yeterli olacaktır
    Bisiklet klüplerini gösteren bi listeyi pedal sesi.com dan bulabilirsin. Ben oraya üyeyim her hafta düzenli turları var.. Tavsiye ederim..

İyi sürüşler...

Orhan Çamlıca bunu beğendi.