Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni başladım Ne önerirsiniz.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cihat Güneş tarafından paylaşıldı.

1. Cihat Güneş

Cihat Güneş Yeni Üye

S.a Yol bisikletini merakım yeni başladı.Nette bisikletleri,fiyatları araştırırken sogudum bu işten.Taaki salcano xrs 300 ü görene kadar bu bisikllette benim ana fikrim aylarca paramı biriktirip alabilecegim tek bisiklet olmasıydı.Araştırdım bu siteyehttp://www.bisikletcim.com/salcano-xrs-300-bisiklet " Bu bisiklete merak salalı belki 3 belki 4 gün oldu ama inanırmısın rüyamda bile gördüm o derece.Keşke diyorumda ya ben zengin olsaydım yada bu fiyatlar az olsaydı...Neyse bu bisiklet nasıldır inmidir cinmidir bi bilginiz varmı yazarsanın çok memnun olurum.

2. Ali Kerimoğlu

Ali Kerimoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Parası kadar bisiklettir diyelim...

3. Salih Kü

Salih Kü Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle Aleykümselam.
    Bu fiyata alabileceğiniz en iyi, belki de tek yol bisikleti gibi birşeydir. Ben de zamanında XRS F01 ve XRS 700 düşünmüş biri olarak iyi sayılabilecek bir bisiklet diyorum. Tabiki yukarıda dendiği gibi parası kadar bir bisiklettir. Tavsiye eder miyim? Etmem diyemediğim gibi ederim de demekte zorlanıyorum. Sonuçta donanımı çok düşük ama nerden baksak iyi sayılabilecek bir bisiklet. Son tercih sizin.
    Birşey daha:
    Ben XRS F01 yolunda giderken gaflette bulunup City Sport 40 aldım. Kötü bir bisiklet değil, hatta bagaj delikleri gibi bir artısı var ama eğer şehir içi kısa mesafeli çeşitli seyirler veya 1000km gibi gerçekten uzun mesafeli turlar için almıyorsanız yol bisikleti daha idealdir. Belki konuya göre pek okumak istemeyeceksiniz ama bunu da anlatayım ki kendinize hitap eden bisikleti alın. Basitçe:
    Şehir, iş, güç için şehir bisikleti
    Spor, kısa mesafe seyir/tur,(en fazla 80-120km), uzun tur(5-7gün ve üzeri) tur/gezi bisikleti
    Ciddi performans, spor, orta mesafeli seyir/tur(80-120km ile 600-1000km arası, 0-5 gün arası) gibi amaçlar yol bisikletidir.
    Haricinde ben topraklı yolları düşünüp tur bisikleti aldım, bu da cyclocross ile çözülüyormuş. Dikkat edin, kendinize hitab etmeyen bisiklet almayın.

4. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bu model de şehir bisikletine yol gidonu takılmış gibi bir hava var. Çelik kadro çelik maşa oldukça ağır bir bisiklet yani başlangıç için ideal bir bisiklet için 1.200-1300 ü gözden çıkarmanız gerek.

5. Cihat Güneş

Cihat Güneş Yeni Üye

Tekrar merhaba salcano xrs 300 ü resmen gözden çıkardım.Peki gine paramı aylarca yada yıl bile olabilir biriktirip alabileccegim Salcano xrs 700 var o nasıl bi görüşünüzü bildirirseniz memnun olurum
    .

6. Onurcan Ökse

Onurcan Ökse Kıdemli Üye

Adı:
    Onur Can Ökse
    Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Salcano Xrs Modelleriyle Hayatta Bi Yere Varamassınız En Az 1.500 Tl Yi Gözden Çıkarmanız Lazım Sizi Zevk Vericek Masraf Çıkarmıcak Bi Bisiklet İçin Saygılar

7. Cihat Güneş

Cihat Güneş Yeni Üye

Sağolun Teşşekkürler ...

Şimdi gördüm ve çok begendim bu bisiklettede bi bikrim yok kusura bakmayın acemiligimizden çok soru soruyoz. Sedona 601 nasıl sitasinde 660£ yazıyo.Fiyat biraz yüksek ama hedef olarak görüp yıllar sonra alabilirm belki İNŞALLAH...