Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni Atım Dahıon Eco C7

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında Bora Türkoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Bora Türkoğlu

Bora Türkoğlu Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    merhabalar,

yaklaşık 2 ay kadar araştırma sonrasında bir katlanır bisiklet edindim. fotoğraflarını aşağıda paylaşıyorum sevgili dostlar.
    bu arada istanbul beylikdüzünden yarışmaya katılıyorum :)) beylikdüzü turlarını takip edip bisikletim ve benim ayak uydurabileceğim turlara katılmak istediğimi burdan belirmek isterim.

ilk binişim sonrası genel yorumlarımdan bahsetmek gerekirse. katlayıp açmak kesinlikle çok büyük kolaylık. ve onun haricinde genel olarak da küçük olduğu için isteseniz dükkanların içine bile katlamadan bununla birlikte girebilirsiniz :))) toplu taşıma deneyimlerimi daha sonrasında paylaşacağım henüz herhangi birisine binme fırsatım olmadı.

yokuş yukarı tırmanırken biraz yoruyor. çünkü 7 vitesli ve en düşük vites normal şehir bisikletlerine nazaran daha büyük.
    ama küçük olması yokuş aşağı hızlı inişlerde hiç bir güvensizlik yaratmıyor. frenleme ve vites değişikliği hızı performansı gayet başarılı..
    en düşük vitesten kalkış konusu da gayet iyi. çok ani kalkışlar yapabiliyorsunuz.

bir arkadaşımın arabası ile almaya gittiğimizde 4 adet aldık ve golf marka aracın arka koltuklardan birini yatırmak suretiyle 4 ünü de arabaya sığdırabildik. ama boş yer kalmadı hiç. diğer araçların bagajlarına nasıl yerleşir bilemedim. sedan model araçlar için mesela sorun oluyor mu merak ettim.

ama sanıyorum ki amacım uzun parkurlarda, çok yormayan bir bisikletle de deneyim yaşamak olacak. bunun için de forumlarda mutlaka kendime faydalı olacağına inandığım bilgiler bulabileceğim.

tamamen mekanik bir alet olmasından, yolda ilerlerken bisikletten gelen seslerin beni etkilediğini farkettim. umarın uzun soluklu olur.
    şimdiden foruma teşekkürler...

katlanmadan önceki son hali :)

2. i. gürle

i. gürle Hayat bisiklet sürmek gibidir.

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle şehir içi ulaşım için ideal bir bisiklet

3. tolga akan

tolga akan Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Güzel günlerde kazasız belasız kullanman dılegımle.Gayet guzel bır model.