Yeni Aldığım Lazer Yansıtan Arka Lamba

Scudo

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
buyincoinsde ki ürünümü aldınız, loş ortamda görüntüsü güzel ışıklı ortamda test ettiniz mi

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Çok güzel hocam birde ön farınızın modeli ve gece bir iki saatlik turlarda ki ışıtma fonksiyonu ne kadar sürüyor onu öğrenebilirmiyim.

Tepki
50
Bisiklet
Sedona
@Sinan Çakır

Bazı şeyleri uzakta aramamak lazımmış :) çok yakınımdaki bir bisikletçiden temin ettim. Üründen 5 tane gelmiş 1 tane kalmış onuda ben aldım. Işıklı ortamda da başarılı ve kullandığınız pillerede bağlı biraz kaliteli olması önemli.

@can akıncılar

Markasını hatırlamıyorum 3.7w can alıcı bir ışık şiddetine sahip. Normal bisiklet lambaları 0.5w yada 1w dur. Ama insanlarımız 4 kat dikkatsiz olduğu için bende 4 kat fazla ışık veren bir aydınlatma donanımı kullanmak zorunda kaldım 3 modu var 1 saat sürekli kullanımda canlı bir performansı var ama 1 saatden sonra ilk verimini kaybediyor içinde 2AA pilden de büyük bir pil var adaptörlü lambaya adaptör takarak şarj ediyorsunuz.

Aydınlıktaki performansıda bu.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Sinan Çakır

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İyiymiş güle güle kullanın. Lazer şeritler pedallara kadar gelmişler neredeyse. Bir tane de ön tarafa monte edip tam bir lazer şerit içerisine alabilir kendisini sürücü :)