Yazınn Bursa-Erdek turu 4gün

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
evet arkadaşlar yazın Bursa çıkışlı bandırma üzeri erdeğe gideceğim.erdekte duruma göre iki gece konaklayıp tekrar bursaya döneceğim.amacımız hem tatil yapmak hemde erdek bölgesini pedallamak.konaklamamız duruma göre çadır veya pansiyonda olacaktır.Gelmek isteyen arkadaşları bekliyorum.bu tur hakkında görüşlerinizi önerilerinizi de bekliyoru

Scudo

yasin çalış

Forum Demirbaşı
Tepki
45
Bisiklet
Giant
+1 uludağ üniversitesinden özelden iletişime geçelim hocam :)

five

Part time turcu
Tepki
3.957
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba,
Bu turu bir "Kapıdağ turu" na da dönüştürebilirsiniz. 2 günde turlamış ve büyük keyif almıştık. Madem 4 gün düşünüyorsunuz 2 günü Bursa'dan gidiş ve dönüşe, 2 günü de Kapıdağ çevresini gezmeye ayırabilirsiniz. Özelikle çadırlı olmayı planlıyorsanız çok uygun kamp yerleri var.
Rota hakkında bilgi almak isteseniz forumda tur yazım var.

Kazasız ve keyifli turlar.

five

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
hocam tamamdır özelden konuşalım.eğer musait olursanız oradaki tur günü sayısını da artırabiliriz. :)

Öncelikle teşekkür ederim, tur yazınızı inceleyeceğim.uygun bulursam iki gün oraya iki gün erdeğe iki günde gidiş gönüşe ayırabiliriz.

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
tamamdır mustafa bey,kesin bir bilgi verirsiniz 10 gün içinde.

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
Mrb arkadaşlar. Geçen yaz erdek kapıdağ yarım adasının yarısını günübirlik olarak tek başıma turlamıştım. Ocaklardan kapıdağa tırmanıp Narlı Turanlar ilhanköy vs. dolaşarak tekrar ocaklara gelmiştim. Her köye varırken deniz seviyesine inip tekrar dağa dik bir tırmanma şeridiyle devam etmekteydi yol. Yorucu ama mükemmel mini bi tur yapmıştım. Turdan bikaç kare.
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
Paylaşımınız için teşekkür ederim Oğuzhan bey,musait olursanız sizinde katılımınızı beklerim

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
Çok isterdim malesef İstanbul da ikamet etmekteyim davetiniz içinde teşekkürler. :)

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
bir hafta sonu istanbula geleceğim mart ayının sonu gibi, önerebileceğiniz bir yer var mı gezmek için adalar falan

Oğuz han T

Daimi Üye
Tepki
179
Bisiklet
Carraro
İstanbul un sahil şeridi komple gezmeye değer ve bisiklet için tek müsayit yol sahil şeridi. Sahilden Topkapı sarayı Sultahmet camii Gülhane parkı ilerisinde dolmahçe sarayı yıldız parkı daha ilerisi Emirgana gidebilirsiniz. Yine adalar içinde kabataşdan vapur kalkıyor. Adalara gitme bi türlü fırsatım olmadı bende bu yaz gitmeye niyetliyim. Tam bisiklet mekanı diyolar :)

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
bennde duydum ya mutlaka gitmek lazım :)

Furkan B.

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Geotech
hocam ben de bu yaz ege turu düşünüyorum.balıkesirden başlayıp ege kıyısı boyunca güneye doğru inmeyi planlıyorum biraz uzun bir tur olacak ama değeceğine inanıyorum :) bu turu çok istiyorum ama yine de şartlar uygun olmazsa size katılmayı düşünürüm.bakalım yaza doğru tekrar haberleşiriz :)

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
hocam bende ege turu düşünüyorum bursadan başlayıp kıyıdan muğlaya kadar erdek turundan sonra beraber çıkarız istersen :D

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
@ramazan öztürkk

hocam ağustosta ege turuna davet edildim. Ağustosun başında seninle beraber erdeğe gidebiliriz :)

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
@ramazan öztürkk
aynen süper bir fırsat :)