Yayaya fena çarptım

emrejon

Aktif Üye
Tepki
156
İsim
emre özciftci
Bisiklet
Fuji
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim bende istanbuldayim malum insanlar buralarda daha fazla bende geçen aynı şekilde rampa aşşagi inerken bi kadın yola attı kendini allah ne verdiyse ben bu kadına carptim süratim 50 km falandi kadın hastenelik oldu ama ben kendi derdime düştüm bisikletimi bisey yoktu tabiki ama vücudum azda olsa hasar aldı dudak patladı baş parmağının tırnağı çıktı allahtan kafamda kask vardı kaldırımın dibine düştüm kafayı kaldırıma vurdum kadına da kizdim kocası geldi bizi hastaneye gotureceksin dedi kendi başınızın çaresine bakın hatalı olan eşindi allahtan şahitlerin vardı adam bisey diyemedi

Scudo

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun. Bende bi keresinde yaya geçiti, ışık olmayan yerde tır ve otobüsün arasından yola atlayan bi yaya yüzünden otobüse çarpmamak için kendimi yere atıp sağ omuzda sürüklenip otobüsün altına girmiştim. Sol omuz arkada otobüsün alt şase ayaklarına çarpınca zor durmuştum. O sebeple yayalara güvenmem ve şehir içinde kullanmaktan nefret ederim. Maalesef insanlar (çoğu zaman biz dahil) yeterli empatiyi sağlayamıyor.. En azından ciddi zararlar görmemeniz ve iki tarafında konuşup olayı tatlıya bağlamasına sevindim..)

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.718
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
bi antilop vakası daha kardeşim geçmiş olsun ...

savaszengi

Üye
Tepki
69
sesli uyarıcı kullan yayalar araçlara konsantre olup seni farketmeyebiliyorlar. zil yada düdük olabilir yada benim gibi heeeey diye bağırabilirsin :)