yavaş yavaş beraber bisiklet oluşturalım =)

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
param olduğunca o kadar çok değil zamanla bir bisikelt toplamaya çalışıcam şimdilik 200 ytl lem var bi kadro almayı planlıyorum ne dersiniz

Scudo

luckyboy

Üye
Tepki
0
@zafer sidal

msn adresını eklesem bana da yardımcı olabılır mısın acaba??? bende 2. el mi toplama mı yoksa direm maazdan mı alsam diye düşünüyorum..

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
İkinci el güzel parçalar buldukça toplanabilir.Onun dışında tek tek sıfır parçaları almak çok daha pahalı gelicektir arkadaşlar.

bryant

Daimi Üye
Tepki
88
parça toplamaktansa çok daha makul rakamlara forumdan 2. el bisiklet sahibi olabilirsin bu şeçeneğide düşünmeni öneririm hem satılan bisikletlerin çogu az kullanılmış ve gayet makul fiyatlarda ama illaki ben kendim toplamak istiyorum dersen forumda sıfırdan farksız ve piyasa fiyatının yarısına harika malzemeler var mesela benim gidon ve gidon boynuna ihtiyacım oldu guide nikli bir arkadaştan bongrager marka gidon ve boynunu 15 liraya aldım vesizi temin ederim 2.el olduğunu anlıyamazsınız buna benzer birçok malzemeyi bu forumda bulabilirsiniz forumda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.