Yaşım 16 tura çıksam sorun olur mu?

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
Evet 16 yaşındayım ve İstanbul'dan Balıkesir'e tura çıkıcam yollarda giderken polisler çevirebilir mi? Ve ya polisler beni engelleyebilir mi?

Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Polis birsey demez demez de tekmi cikacaksin? Buna hazir hissediyomusun kendini

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Yani bence tek başına çıkmak pek iyi olmaz sıkıntı olur bence ...

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
@Berksan

Evet hocam tek çıkıcam. Bazı tedirginliklerim olsada hazırım bu tura. Korkuyla yaşayamazsın değil mi? Herhangibi bir avrupa ülkesi olsaydı hiç tedirginliğim olmazdı ya o ayrı bir şey.

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
Gezgin profilde yaş 23 gözüküyor :) Yok bir şey demez polisler. En fazla durdururla biraz muhabbet ederler sonra yoluna gidersin. Hepsi durdurmaz kimisi. Berksan beyin dediği gibi hazırmısın. Yoksa yavaş yavaş hazırlamaya mı çalışıyorsun kendini ?

orhan0911

Forum Demirbaşı
Tepki
144
Bisiklet
Mosso
@Gezgin Berduş

polis sorun olurmu belki 16 yaş sıkıntı tek başına tura çıkmak için çok erken bence

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@Gezgin Berduş

Bence bu düşüncede olmayın her ülkede başınıza her şey gelebilir heleki balkan ülkelerinde .

• Beğen
Tepkiler: enzo ve Sanberk E
Tepki
14
Bisiklet
Sedona
@Sehzade43

Teşekkürler içimi rahatlattınız. Türk polisleri hakkında hala şüphelerim var ama neyse. Daha önce hiç tura çıkmadım bu arada değil balıkesir turu ilçeler arası bile bir tura çıkmadım. Bu benim için ilk olacak hazırlık gibi. Daha önce hiç böyle bir bisiklete de binmedim en fazla 18 vites. Ama bu forumu her okuduğumda daha da geliştiriyorum kendimi. İyi ki böyle bir forum açılmış gerçekten tüm üyeler çok bilgili hepsinden bir şeyler öğrendim. Liseyi bitirdiğimde çok daha büyük planlarım var. Bu arada takma adım bu benim. Profilimdeki çoğu bilgi yalan. :D

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
yaşın 16 tek çıkma derim eğer tek çıkacaksan sahilden doğru gitmeye çalış bu arada turu nereden nereye yapacaksın söylersen ona göre bir yorum yapabilirim

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
@mehmet ertuğrul duyan

İstanbul - Balıkesir yanımda gps, harita, pusula falan olucak zaten. Hatta tableti de götürüp navigasyon yaparım. Kaybolacağımı sanmıyorum.

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
@Gezgin Berduş

10 saat pedal çevirebilmen imkansız ilk gün çevirebilirsin ama diğer günlerde tamamen imkansız olur

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
@Gezgin Berduş

Polis ne yapacak sana, niye tedirginsin ayrıca kask gibi koruyu kıyafetleri takıyorsan polisin bir şey deme ihtimali yok demezde :)

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
@Gezgin Berduş

kaybolman açısından demiyorum dağlık yerlerde ve şehrin giriş yerlerinde içkili kişiler tinerciler fazlasıyla olur ve tehlike oranı yüksektir sahilde ise hayat sakindir hava çok sıcak olmaz rahat rahat gidersin

• Beğen
Tepkiler: fleylak
Tepki
14
Bisiklet
Sedona
@mehmet ertuğrul duyan

10 saat çevirmem zaten şöyle bir bilgi edindim. "Çok aralıklı uzun molalar vermek yerine çok sık kısa molalar verin" bu bilgiye göre hareket edicem. Bu arada hiçbir şey imkansız değildir üstad. :D

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
@Burak Küçük
bilmiyorum hocam ya Türk polisi korkutuyor insanı.

ßarış Yavaş

Forum Demirbaşı
Tepki
116
Bisiklet
Salcano
Bak kardeşim bu yaşta bu tura çıkılmaz bebeklik bisikletin Specialized, pinarello bile olsa daha çok erken. Bisikletle bugune kadar gittiğin en uzun turu düşün birde bunu düşün birde tek başına ? bunun korkuyla alakası yok trafik tecrüben doğal olarak az kamyoncunun teki seni bariyere yapıştırır anlayamazsın ya grup olarak git yada bin otobüse gel Edremite gezelim beraber.
Söylediklerim seni küçümsemek için değil senin iyiliğin için forumdaki arkadaşlara soralım o yaşta böyle bir tura çıkan varmıymış ?