Yaşamış Olduğum Olay ve Bisikleti Bırakışım

Tepki
2
Bisiklet
Dahon
çok geçmiş olsun.

@aligüler

bence de "türk genci" lafına gereksiz yere takmışsınız sanki çok iyi bir milletmişiz gibi. elbette iyi insanlar var fakat genele baktığımızda bu iyi insanların bayağı bir az olduğunu düşünüyorum ben.

Scudo

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun. İtlerin yüzünden bisiklet gibi güzel ve eğlenceli sporu bırakman kötü. Üst üste yaşadıkların sonunda böyle işin diye başlattırıyor. Sana tavsiyem ara ver binmeye. İlk baharda bir daha dene. Bu arada beline sorun oldumu ?

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
Türk genci vurgusunu ben çokktan unuttum ama yaşadığım olay çok üzücü. 30-35 KM hızla ilerlerken düştüm fakat fiziki acıdan öte benim kalbim acıdı gerçekten. Çok üzüldüm ülkem adına , insanlarımızın adına.. Yeni nesil gençliği bitik durumda. Berbat durumda.. Allah ıslah etsin.

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
@Çağlayan

benzin fiyatını artarsa insanlar bisiklete mi yonelır haha dostum alıntı felan yapma bana . Uzatmayalım hatta beni blockla . Benzın fıyatının artmasını ısteyen bır zıhnıyetle tartısamam .

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
@Sehzade43

Benim en çok korktuğum şey belimdi. Fizik tedavi sürecim başladı ve emeklerimin boşa gitmesinden çok korktum. Belime düşmenin etkisiyle darbe aldım ve derim yüzüldü fakat belime bir hasar vermedi. Allah'a şükürler olsun ki korundum.

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
@Emre Sertkaya

Tartışamazsan,insanların düşüncelerine,önce saygı duymayı öğren..

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
@Emre Sertkaya

Tartışmaya hiç gerek yok arkadaşlar :) İsterse benzin yüzlerce lira olsun ama bu zihniyet ülkemizin üstünden kalkmayacak. Her kasada mutlaka 1 tanede olsa çürük elma çıkıyor. Ama bizim kasada bayaaaa var galiba :)

Sehzade43

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Salcano
@Engin ATAL

Dediğim gibi sen ara ver. Fizik tedavi sürecinde bisiklete binmen tedaviyi geçiktirebilir. Bisikletini satma sonra pişman olursun. Ara ver sağlık herşeyden önce gelir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Engin ATAL

hakikaten delirmemek elde değil. başınıza gelen şey gerçekten çok kötü. yani belinizden dolayı felç kalma ihtimaliniz bile vardı. sırf bunun düşüncesi bile insanı çıldırtmaya yetiyor. yani durup dururken, bi anda kendinizi ömür boyu yatalak bulabilirdiniz. bunu yapanların ve bu tiplerin bulunduğu yerde imha edilmesi gerektiğini işte bu yüzden savunuyorum. düşünebiliyor musunuz? hiç tanımadığınız, hiç konuşmadığınız ve hiçbir şey yapmadığınız biri geliyor ve hayatınızı karartıyor. bu tiplerin yaşamaya hakları var mıdır? bence kesinlikle yoktur. hiçbir şekilde ıslah olabilecek insanlar değil bunlar. yaşadıkları süre boyunca insanlığa ve dünyaya zarardan başka bir şey vermeyecekler. bugün size bunu yaparlar, yarın bisikletli bir turiste tecavüz edip, parasını alıp öldürürler, öbür gün de artık ne yaparlar bilemiyorum.
buna idam cezası demeyelim, temizlik diyelim. ve abartmayalım. ilaç verip uyutalım. bu kadar. başka türlü bu olayların sonu gelmez. yakaladığımızı imha edersek belki bir süre sonra artık bunlar hiç kalmazlar.

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
@aligüler

sonuna kadar katılıyorum fkat elden birşey gelmeyince insan birşey yapamıyor. Yakalayıp bende onun bana yaptığının mislini yapsam belki rahatlarım ama elde var sıfır. Bunu halletsek yarın bir gün başka yerden patlak vercek. Bunların soyu bitmez.

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
@Sehzade43

Bisikleti gerçekten çok seviyorum ama yaşadığım olaylar artık beni soğuttu. Çok sevmeme rağmen binesim gelmiyor artık..

Tepki
50
Bisiklet
Sedona
Engin Arkadaşımıza Geçmiş Olsun Diyerek Başlamak İstiyorum Konuya, Birkaç Kendini Bilmez Yüzünden Böyle Köklü Kararlar Almak Çokta Mantıklı Değil. Ben Motosiklet de Kullanıyorum Bisiklet de. Diğer Araçlar Beni Sıkıştırdılar Üstüme Kırdılar Diye Ne Motosiklete Binmeyi Bıraktım Ne de Bisiklete. Aksine Daha da Tedbirli Daha da Dikkatli Oldum. Keşke O Apaçiler Bana Denk Gelseydi Bi Güzellik Yapardık.

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
@Kadiri Yağız

Haklısınız ama ben gerçekten bıktım , bende çok seviyorum bisiklet sürmeyi fakat insanlarımız bizleri , ezilmesi gereken , öldürülmesi gereken kişiler olarak görüyor. Onlar benim canımı almadan mecbur en sevdiğim hobimden vazgeçmek zorunda kalacağım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Engin ATAL

Bence siz bir süre ara verin en iyisi. Hatta şöyle biraz uzun bir ara. Nisan-Mayıs aylarına kadar ara verin. İlkbaharla birlikte tekrar dönün diyorum ben. Temelli bırakmayın.

mucoist

Üye
Tepki
79
Bisiklet
Merida
Geçmiş olsun. Kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm durumunuza.

Yarın gideceğiniz karakolda savsaklanırsanız, savcılığa da gitmenizi öneririm. Savcılık askeri alandaki (olmadığı söylenen) kamera kayıtlarını da inceleyebilir.

Bir de şu aşamada bisikletinizi satmamalısınız bence . Ortada mala karşı işlenmiş bir suç da (3 yıla kadar hapis cezası istenilebilir) bulunmakta. Bisikletiniz en azından soruşturma sonucuna kadar sizde kalmalı bana kalırsa.

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Çağlayan

Çağlayan beye katılıyorum, eğer çevre dükkanlardan kamera görüntüsü bulabilirseniz "adam öldürmeye teşebbüs"ten yargılanabilirler, kasten yapılmış birşey. geçmiş olsun.

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Hem savcılığa git hemde o muhitte dolaş o adi motoru ara ve gittikleri yönde kamera felan varmı araştır peşini bırakma derim. Hatta kim olduğunu bulursan toplanalım yakalıyalım 3 bisikletin arkasına bağlayıp yüksek kadans yapalım.

• Beğen
Tepkiler: Engin ATAL

Yakup ADIGÜZEL

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Merida
@Engin ATAL

Böylelerini gördükçe sinirlenmemek elde değil...!!!!!!!!!!!

Bence bisikleti bırakmayın,ara sırada olsa binersiniz.

• Beğen

SerkanERDOGAN

Aktif Üye
Tepki
32
Bisiklet
Ümit
inanırmısınız konuyu okudum ve size bunları yapan bilmem ne çocuklarını yakalayıp öldüresiye dövmek istiyorum ! Şerefsizin evladı.. Allah onun belasını versin İNŞALLAH ! Hocam çok geçmiş olsun ne diyeyim :(

• Beğen