yaşama sevincime silah doğrultuldu

o.kucuk

Aktif Üye
Tepki
165
İsim
Ömer
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Cyclocross
Cok gecmis olsun. umarim bu tur seyler kimsenin basina gelmez. Allah islah etsin. amin

• Beğen
Tepkiler: emir yakup bulut
Scudo

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
Bisiklet
Ghost
@Samet Koç
ve bu olaylar ülkemizin en modern en avrupai kenti olduğu iddia edilen İzmir de yaşanıyor.Ne yapacağız biz arkadaş bu sporu küfredilmeden canımıza kastedilmeden icra etmek için Avrupa ya mı iltica edeceğiz.

özel

Üye
Tepki
55
İsim
Umut
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Öncelikle geçmiş olsun inşallah birdaha benzer bir olay ile karşılaşmazsınız.

Şikayet konusuna gelince; eğer aynı güzergahı çoğu zaman kullanıyorsanız şikayetçi olmamanız menfaatinize olabilir. Zira 10 tl veya 100 tl için insanların canına kastedildiği sevgili ülkemde silahına el konulup 2000 tl ceza kesilmiş cahil bir magandanın sizi ikinci kez görüşünde o 2000 tl nin acısını çıkartmak için ne yapabileceğini bir türlü kestiremiyorum. Maalesef eğitimsizliğin ve mantıksızlığın en üst bireyden en alt bireye kadar kol gezdiği ülkemizde insanlar hobilerini yapmakta bile özgür değiller. Çok yazık.

• Beğen

onur özlem

Daimi Üye
Tepki
77
Arkadaşlar bu işin polise başvurup şikayet edip çözülmesi mümkün gözükmüyor çünki bir tane iki tane değil milyonlarca var bunlardan tabiki bu yoluda deneyeceğiz fakat benim görüşüm şu imkanları el veren herkez ama herkez en azından tek başınıza çıktığınızda mutlaka yanınızda güvenliğinizi sağlayabileceğiniz birşeyler taşımalısınız tabiki bunlarda sınırlı en azından bir çakı, biber gazı v.s silahla bisiklet sürecek halimizde yok geçmiş olsun bu arada inşallah bidaha böyle bir durumla karşılaşılmaz benzer olaylar herkezin başına gelmiştir kafamıza şişe atarlar bıçak çekerler laf atarlar önümüzü keserler ama silahı ilk kez duyuyorum doğrusu..

• Beğen

Bilal Öz

Aktif Üye
Tepki
82
Bisiklet
Geotech
Söyleyecek bir şey bulamıyorum, Allah hepimizi böyle beyin mahrumu insanlardan muhafaza etsin..

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Geçmiş olsun maalesef ülkemizde bu tür insan görünümlü ama ne olduğu belli olmayan kişiler bulunmakta... Bu tür durumlarda yapacağımız şey hemen o şoktan kurtulup silahın doğruluş açısından çıkıp (gerekirse atlayarak) kaçabildiğimiz kadar kaçıp ama olabildiğince zigzaklı bir biçimde ve sakin bir anda telefonla polisi arayıp yerinizi ve o aracın vs. devam edeceği yeri söyleyip ve kendi bulunduğunuz yeri söyleyip saklanıp polisi beklemektir. Ama kaçtığınızı görüp basar gaza kaçarsa ki bu aldatma olabilir çünkü siz o silahın açısından çıktınız o aldatmalara gelmemek ve alabilirseniz aracın plakasını almak. Tabi bu senaryo benim için farklı olacaktır. Çünkü, neyse çünküsü bende kalsın.

baha45

Üye
Tepki
13
umarım polisi arayıp plakasını bildirmişsinizdir. artık bakanlık telefonlarını dinliyor ve her başvuru arama kayıt altına alınıp sonuçlanıncaya kadar değerlendiriyorlar. korkmayın arayın poliside jandarmayıda !

Kerem Kekeç

Aktif Üye
Tepki
28
Bisiklet
Whistle
Sporu hazmedemeyen, hobileri hazmedemeyen ...
Neyse, çok geçmiş olsun. Umarız akılı olmayanlar en kısa zamanda akıllarına kavuşurlar.

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
arkadaşlar bu tür turlarda,kaskınızın üzerine kamera takın..

bu tür psikopatlara hayvan demek,hayvanlara hakeret olur,yaratık desek daha doğru olur ..

çok geçmiş olsun..şeytanından bulsun o yaratık..