Yaşadığınız komik durumlar.

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@Ergün (Divinity)

her zaman zevkli olmayabilir :) 1 ayı geçti ve daha sol elim daha tam olarak iyileşemedi

• Beğen
Tepkiler: Yakup.aykl
Scudo

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
@otec

Geçmiş olsun, sakatlanma bisiklete her bindiğinizde aldığınız bir risk, umarım en kısa zamanda iyileşirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: otec

izumi

Üye
Tepki
32
Gecmiş olsun,ben de sırf bu yüzden spd ye sıcak bakamıyorum ,hiç birşey yapamadan kalıp gibi düşmek fikrine dayanamıyorum,dizginleri kaybetmek gibi bir şey...

Bisikletin bana ilk şakası üç tekerliye denk gelir ,aklımda kalan resim; ben yagmurun altında eskimis bisikletimle manevra yapmaya çalışıyorum ve birden bisiklet dağılıyor teker başına bir parca selinde:) ,curumus zavallıcık dokuluverdi iste ,ben de neye ugradıgını sasırmıs olarak aynen yerde...

Bi tane daha var hem de daha yakın zamanda onu da bir ara anlatırım:p

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
bisiklete binmiş normal bir şekilde şehiriçi trafikte ilerliyorum... ışıklarda durdum, sola dönmek için yeşil yanmasını bekliyorum. karşıdan karşıya geçen şöyle yaşlıca (çok da yaşlı değil ama) birisi birden üzerime gelmeye başladı. yüzüme doğru eğilip gülümsedi. biraz tedirginlik (deli midir, normal midir bilmiyorum ki), biraz da savunmaya hazırlık içinde bir halde "len noluyo, ne bakıyon" demeye kalmadan, kafamdaki kaska kapı çalar gibi tak tak tak diye vurmaya başladı. bu arada da sağlam mı bari diyince koptum:)

• Beğen
Tepkiler: Zen.eren

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
yine eski bisikletle (ön far, arka far, fren lambası, korna, sinyal falan olanla) şehir trafiğinde ilerliyorum, gece saat 9-10 gibi... sola dönmek için, kırmızı ışıkta durmuş olan arabanın soluna yanaştım. lüks sayılabilecek bir modeldi. camın içine doğru baktığımda göstergeleri falan çok hoşuma gitti. yeşili beklerken başladım incelemeye. sonra kafayı sürücüye doğru bir kaldırdım, adam da benim bisikletin ışıklarını inceliyor. bir an "değişelim mi" diyesim geldi:)

Arseyus

Daimi Üye
Tepki
213
Dün trafikteyim eve doğru geliyorum beni fark eden bir lokantası işçisi altındaki eski iş bisikleti ile geçmeye çalıştı tabi bozuntuya vermedim geçmekte istemedim son sürat gidiyor bu amacı yarış yapmak bende arkasındayım bunun bir anda zinciri atmaz mı yahu gülmemek için kendimi zor tuttum işin tuhaf yanı zinciri attıktan sonra bozuntuyada vermedi eleman :D

teo53

Bisikleti seven doğa gezgini ?
Tepki
395
İsim
Orçun
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2 Gün önce beylikdüzünde kuzenle turumuzu tamamladık, tam evlere dağılıcaz ben sağdan gidicem kuzenım soldan dedi ki gel seni bırakayım diğer caddeden aşağıya inerim. Eve 50-100 metre bir mesafe kaldı yol ileride daraldı belediye sulama aracı çimleri suluyor arkamızda da taksi var ben yavaşça geçtim arkama döndüm ve kuzeni bekliyorum. Kuzen tam kamyonun arkasından geçerken taksici lastiği hortuma çıkar :D Basınçtan herhalde hortum yerinden çık tazzikli su direk kuzene :D ilk başta ne olduğunu anlayamadı bastık kahkahayı donuna kadar ıslanmıştı böylelikle ilk bisiklet anımızda oluştu.

• Beğen
Tepkiler: chizer.adam
Tepki
5
İsim
Robert Emir
Bisiklet
b'Twin
Büyükçekmece sahilindeyiz iki arkadaş son hız sprinte kalkmışız ki sağ taraftan yürüyen doğulu ve cahil gençler var. Bunlar bizi görünce aynı bayana laf atar gibi şunlardaki mallara bak diyip alay etmişlerdi. Olayın direk komik kaynağı biziz gerçi ama güldürdüyse ne mutlu bana

chizer.adam

SOSYAL ŞEBEKE
Tepki
1.516
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Kışın, 3 kişi bisikletlerle E-5 yan yoldan Bahçelievler rampasını yavaş yavaş çıkıyoruz. Yolun bir kısmı baya dar olduğu için kaldırıma çıktık, yavaş yavaş ordan ilerliyoruz. Kaldırımın sağı tel örgü ve arkası otlak arazi, solu da yol. Ben önden gidiyorum ve birden köpek havlamaya başlıyor. Ben ve arkamdaki arkadaş tel örgüler var diye sıkıntı etmeden direk geçtik o bölgeden ama üçüncü arkadaşımız arkamızda kalmış baya, hatta durmuş bağcıklarını bağlıyormuş. Onu beklerken birden tozu dumana katmış bizimki patır patır pedal çeviriyo. Bunda kondisyon yok ama o rampayı nasıl çıkıyor görmeniz lazım. Arkadan da köpek bunu kovalıyor. Biz görünce hoşt moşt diye üzerine gittik, geri döndü haliyle. Eleman yanımıza geldi, bi taraflarından ter fışkırıyor, yüz kıpkırmızı, "Olum benim durduğum yerde tel örgü delikmiş ordan fırladı birden, üstüme atlayacakken kendimi bisikletin üstünde buldum" diye heycanlı heycanlı anlatıyordu.

Bisikletin vites ayarlarını bozmuş, selesinin civatasını gevşettirmiş, gidonu yamultmuş. Artık nasıl bir can havliyse bundaki de.. :D

YigitOzturk

Aktif Üye
Tepki
109
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Mosso
Valla her turumda komik şeyler yaşıyorum hangisini anlatsam ki :D

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Bisiklet
Salcano
hanıma bisikleti aldık ama bir ay kadar evde yattı. daha sonra vites konusunu anlatayım derken rubleden ses gelmeye başladı. o kadar kafa yordum ama durup dururken bu sesin nereden kaynaklandığını bulamadım hatta foruma videolu başlık açayım diye düşünmüştüm. geçen gün tekrar bakayım derken kadro koruyucu kılıfın hafiften titrediğini farketmemle gülsem mi ağlasam mı bilemedim. :D

• Beğen
Tepkiler: Yucel D Tri

hlksnrr

Forum Demirbaşı
Tepki
564
İsim
Haluk ŞENER
Bisiklet
Scott
@Çaylak-24 @YucelDursun Orada bulunan trafik levhası zaten duraklama yapılabilir ama park yapılamaz levhası.Kurala uymayanlardan rahatsız olan vatandaş tabelanın anlamını yazı olarak yazmış.Park yasak ama 10dk duraklama serbest eğer duraklama 10dk.'dan fazla olursa cezai işlem uygulatırım diyor.

Yani ortada komik bir durum yok.