Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

yaş+antrenman+beslenme=yarış performansı yardım...

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında fatihaydın tarafından paylaşıldı.

1. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    iyi günler herkese.benim yaşım 19 bisiklete geçen sene başladım fakat 9-10 yaşımdan beri futbol oynuyorum şimdi düşüncem amatör yarışlara katılmak(kesin) eğer antrenman ve beslenme yeterse profesyonel yarışlara da katılmak fakat futbolda şu şekilde bir şey belli bir düzeye başlamak için ortalama 9-12 gibi küçük yaşlarda başlamak gerekiyor mesela çok özel bir yetenek değilseniz 16-17 gibi yaşlar geç oluyor acaba bisiklette bu şekilde bir yaş var mı.istediğim bir lance armstrong ya da mark cavendish vs olmak değil sadece prof yarışlara katılıp yarışları iyi bir derecelerde bitirmek en önemlisi de zevk almak.sizlerden eğer mümkünse ortalama bir beslenme ve antrenman programı da rica etmek istiyorum ve bu yaş olayı tabi şuan 19 yaşındayım acaba geç mi kaldım.şimdiden teşekkür ederim herkese iyi forumlar...

2. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Bu tarz sorular daha öncede defalarca soruldu . Forumda araştırma yaparsanız bulabilirsiniz . Yaş olarak geç kalmış sayılmazsınız . Sizin yaşınızda başlayıp İtalya Turunu kazanan insanlar var . Tabii yetenek ve çalışma . Ama Türkiye'de fazla bir şey hayal etmemek lazım . İyi sporcu olabilmek için öncelikle iyi , babacan antrenörlere sahip olmalısınız .

3. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    Telefondan bağlandığım için aslında pek de araştırma yapamadım k.bakmayın biraz konu kalabalığı yaptım :) evet aslında türkiye de şartlar çok çok uygun değil ama yaşımın uygun olması benim için çok önemliydi inşallah iyi antrenör bulabilirim o konu biraz sıkıntılı gibi şuan :)

4. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    estafuğrullah kabalık yapmadın

İstanbul'da Atilla Atay var . Atilla Bisiklet Kliniği , onlar sana yardımcı olur . Emin ol

5. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    teşekkür ederim peki onlara nasıl ulaşabilirim bir yerleri ya da telefon numaraları vs bulabilir miyim...

6. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    fatihaydın bunu beğendi.
  7. fatihaydın

fatihaydın Bisikletkolik

Bisiklet:
    Look
    Seviye:
    teşekkür ederim sitelerinde bize katılmak ister misiniz diye bir bölüm de var şartları okudum önümüzdeki hafta üniversitede finallerim bitecek sonrasında direk yanlarına gidip başvuru yapıcam gerçekten çok yardımcı oldunuz bana sağolun cem bey :)

8. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
    Fatıh abı ben de 18 yasındayım.Yol yarıslarına hazrlanmak ıcın nasıl bır program belırlemıstınız.Kısacası Atılla takımına gırdıkten sonrakı calısmalarınız nasıldı?