yaş 18 yolculuk 180 km :))

Tepki
27
henüz 18 yaşını doldurmadım fakat küçükkuyudan ayvalığa tam 180 kmlik bir gezi yaptım. 10 saat 45 dk süren bu yolculukta sacede 50 dk ye yakın mola verdim. Sizce nasıl bir süre..?

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yaşın ve performansın itibariylee çok iyi süre,Başarılarının ve gezilerinin devamını dilerimm..Iyi pedallamalar

ibrahim Kızılkaya

Daimi Üye
Tepki
1.009
Tebrikler Kayahan..Güzel bir tur olmuş.
Sana iyi pedallamalar kardeşim.Paylaşım için de teşekkürler..

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
tebrik ederim güzel bir gezi olmuş.

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
Merhabalar Kayahan,
Tek başına pedallamak zordur. Ben de ilk uzun yol denememi Kayseri Göreme arası 195 km olarak yapmıştım3 kişi olarak. Çelik kadrolu bir Bianchi ile oldukça zordu ancak önemli olan senin aldığın zevk ve sınırlarını zorlamanın verdiği his, gücünün büyüklüğünün farkına varmanın dayanılmaz hazzıdır.
Sevgi ve dostlukla...

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Boran

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Ankara grubumuzla 200 km ankara-haymana turu yapmıştık..1-1.30 mola verdik ve 12 saatte tamamladık.Dinlenme ve yemek ihtiyacını çıkarsak 11 saatin altına iner.
Konyada 250 km yi yanlış hatırlıyorsam affola 6 veya 8 saat de alanlar var(-mış ıron manler).Tur gezilerin de de bunu belirtmişler.Belkide konyanın düz olmasını kullanmış olabilirler.

Yaz tatilmi akçayda geçirdğim için turunu yaptığın yerleri biliyorum yol eğimlerinide biliyorum.Lastiğinde bir problem olmazsa 8-9 saat arasında bitirmeye çalış

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
Tek kelimeyle helal.Bundan sonra havalar tam ısınmadan bir Assos da yapıp resimlerini foruma koyarsan sevinirim.pedalına yüreğine sağlık.Ben Küçükkuyu'dan Adatepe-Zeus Altarına koşarak çıkıyordum.Şeker bayramında
Mtb ile geleceğim.Karşılaşmak temennisiyle.

Tepki
27
aslında ben sadece yazları küçükkuyudayım.. ygs içn izn aldım okuldan bu nedenle bir kaçamak yaptım.. yazları k.kuyudaysanız buluşablrz.. ben her akşam üstü mtb yada yol bisikletmle zeusa çıkıyorum..

vedat karakaya

Daimi Üye
Tepki
766
valla süre gayet iyi , tebrikler...Bir ay önce dağ bisikleti ile antalya-kumluca ( 110 km ) arasını 2,5 saati dinlenme olmak üzere 9,5 saatte aldım...olympos tarafındaki yokuşlar çok yordu tabii ki..benim sürem de fena değil , di mi ? :)
haaa bu arada , yaş 49:mad:
paylaşım için teşekkürler..

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
paylaşım için teşekklerr tebriklerr yol uzun nice pedallamalara...

m.varolfb

Forum Bağımlısı
Tepki
1.014
çok çok iyi kardeşim, ayaklarına sağlık, pedallamaya devam...

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Yok yok bole olmayacak :D Bende yavas yavas sınırlarımı gormek ıstıyorum :D Gelecek pazar gunu karaburun yapıcam..Rotamı cızdım eksıklerım tamam :D Bakalım gıt gel kam km/saat yapıcaz :D Altınadakı bısıklet ve asfalta bakıyorum bence yaptıgın zaman ve mesafe guzel...Bol pedallar :)

sadık1964

Daimi Üye
Tepki
402
Tebrikler.Tek başına pedallamak zordur.Yanında birde yol arkadaşın olmuş olsaydı sana en az 1 saat daha kazandırırdı. Paylaşım için teşekkürler

Tepki
27
Akçay ve çevresinde olan varsa yazları turlayabilriz.. mümkünse akçay ve batısı...