Yarışın Ortasında Dayak Yediler (haberdir)

Oktay Erkan

Daimi Üye
Tepki
829
Bisiklet
Trek
Seviyorum bu ülkeyi ya! Sürekli ekşın...

Yorumsuz...

(link)

İzmirli ralli pilotu Taner Şengezener ve co-pilot Bora Yılmaz, Seferihisar’da 21-22 Haziran tarihlerinde düzenlenen Atlantis Rallisi’nde, yarışı önde götürürken iki siyah otomobilden inen 6-7 silahlı kişinin saldırısına uğradılar ve darp edildiler. Şengenezer, otomobilden inenlerin bakanın koruması olduğunu iddia etti. Dayak yemelerine rağmen yarışa devam eden Taner Şengezer ve Bora Yılmaz, yarışmayı 1. olarak bitirdi.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/4189/24964189.jpg

Scudo

Ercan Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
251
Bisiklet
Scott
................... (İçimden geçenleri sansürledim). Güzelim ülkeyi böyle öküzler yaşanmaz hale getiriyor işte.

• Beğen
Tepkiler: gökçee
Tepki
6
İnsanlar artık neyin kafasını yaşıyorlar anlayamıyorum ben. Ya çekememezlikten veya başka sıkıntıları var.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bakanımızın korumaları spora ve sporcuya sahip çıkmış(!) bu durumda; ferman padişahın yollar bizimdir!
Bu da haberi: (link)

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
Enerji Bakanı korumalarının Ralli yarışı ile ilgili bağlantısını kurmaya çalıştım da birşey aklıma gelmedi.. dayak yiyen adam korumaların kime ait olduğunu nasıl tespit etmiş veya nerden tanıyormuş ? neyse iyice araştırılıp ortaya çıkarılması gereken bir konu.. kimin adamı olurlarsa olsun ceza verilmeli..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Plakayı da mı almamışlar kesin bakanın yakınlarından birisinin önünde sol sağ yapmışlardır karısı - kızı rahatsız olmuştur

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Cumhuriyet haberinde işgörmez raporu aldıklarını söylüyor, eeee adamlar yarışa devam edip birinci olmuşlar :D
Valla helal olsun birincilikleri.