Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yarına salcano alıyorum yardım edin

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında morrisonhotel tarafından paylaşıldı.

1. morrisonhotel

morrisonhotel Üye

Seviye:
    arkadaşlar büyük ihtimal yarına alıcağım bisiklet salcano birkaç model var aklımda ama mesela ng 303 sd 13.8 kilo dağ bisikleti için çok değilmi bu aslında aklımda ng 255 srd var ama 1.132 lira benim gibi bir acemi için çok pahalı diye düşünüyorum sizce arkadaşlar?

2. Hasan Topcan

Hasan Topcan Forum Demirbaşı

Seviye:
    imkanınız varsa ng 255 srd alabilirsiniz bende ng 303 sd kullanıyorum şu anda gerçekten çok memnunum eğerki sizde almak isterseniz size bilgi verebilirim tuzak83@hotmail.com saygılarla

3. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Eğer imkanın varsa hiç düşünmeden 255 srd al derim parasını gerçekten hak eden bir bisiklet pişman olmazsın bende 303 srd var ve keşke üstüne 200lira daha katıp 255 srd alsaydım diye pişman olmuşumdur.

4. Umut Palabıyık

Umut Palabıyık Kıdemli Üye

Seviye:
    Bence de eğer imkanınız varsa 255srd alın, yeğenim kullanıyor, çok memnun, ben de kullandım harika bir alet. 1100liraya kesinlikle o parçaları toplayamazsınız, ayrıca çoğu marka da o fiyata onun kadar iyi alet vermiyor. fiyat/performans olarak çok iyi bisikletler yapıyor bu sene salcano ve yakınımda olduğu için de kesinlikle tavsiye edebileceğim bisiklet 255srd.

Ama eğer imkanım kısıtlı dersen 303sd yi de tek geçerim. O fiyat aralığında hidrolik disk fren olan ve parçaları da o kadar iyi olan bisiklet zor bulunur.

Sonuç olarak, uzun süre kullanıcam, beni götürsün dersen biraz daha ekle 255srd al. Ağırlık konuusnda da hataya düşme, verilen rakamlar genelde en küçük kadro boyları iiçin oluyor. Yani 14inç için. Ve 255srd de 12.8kg. Bir de kadro boyunun arttığını düşünürsen, 255srd de en az 13kg olur, diğeri 14-14,5. O rakam da(13.8) kesinlikle fazla değildir hatta iyi bile denilebilir bence. piyasada, dediğin fiyat aralığında ve iyi parçalara sahip bir bisiklet o civarda olur, hatta daha fazla olacaktır.

5. Umut Palabıyık

Umut Palabıyık Kıdemli Üye

Seviye:
  6. morrisonhotel

morrisonhotel Üye

Seviye:
    sağolun arkadaşlar alacağım kadro 18 olacak ağırlık artacak yani