Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yarına Kadar Alışveriş Yapacağım

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında mustafa şan tarafından paylaşıldı.

1. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar sedona 331 için hangi ebattaki iç lastik olur sonra pompa ve suluğu kendim monta edebilir miyim sonra dechatlondaki formalar iyi midir gece sürüşü için neler almalıyım başka ne eksiğim var müsait arkadaşlar link olarak atarlarsa sevinirim alışverişi decathlondan yapacağım gibi alternatif çıkmazsa

2. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  3. yusuf tunçer

yusuf tunçer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    lastik ölçünüz 28*1.40 bunu sölediğinizde satıcı uygun olanı verecektir zaten direk o ölçü olmuyor genelleme oluyo atıyorum 1.30 - 1.70 arası gibi yani bu aralıktaki lastiklere olur şeklinde. Forma iyi gözüküyor ama bu paraya diğer markalarında orjinal formalarını alabilirsiniz. Gece sürüşü için ön arka aydınlatma alabilirsiniz. Fosfor bantları ve fosforlu yelek alabilirsiniz.
    http://www.erdoganlarbisiklet.com/giyim/forma-kisa-kol.html

4. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    yine yardımıma geldiniz çok teşekkürler bu arada linkinize baktım ancak hiç birini görsellik olarak btwin xc 7 kadar beğenmedim kalite konusunda bir şey söyleyemem bir de kaskımın resmini ekleyeyim ona göre uyuma da dikkat edelim

5. yusuf tunçer

yusuf tunçer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    fiyatları hakkında bilgin olsun diye yazdım kardeşim, sen bunu beğendiysen dünyanın en güzel forması bu zaten senin için :D kaskınla gayet uyumlu siyahı mavisi, altda alıcaksan 50-60 ona harcarsın

6. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Altta pedli fileli şort var ya sadece cep çizgileri falan yeşil yeşil biraz bozsa da idare ediyorum altı olmazsa üstü biraz daha araştırayım bu arada normalde m beden giyiyorum formanın kalıpları nasıldır s daha mı iyi olur yoksa normal bedeni mi alayım

7. yusuf tunçer

yusuf tunçer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    firmaların kalıpları değişiklik gösterebiliyor en iyisi deneyip almakta buda zor galiba, dar olması iyi tabikide çokda sıkmamalı keşke bi ölçü tablosu koysalarmış vücudunu ölçer alırdın. Normal bedenini al az bol gelirse ufak bi oynama ile daraltırırsın ama s alıp küçük gelirse yapacak hiçbirşey yok :D

mustafa şan bunu beğendi.