Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yarın-Pazar Günü- Bayrampaşa dan Beylikdüzü-Torium

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhabalar,

Yarın okuldan bir arkadaşımdan ders notlarını almak için gideceğim. Bayrampaşa da oturuyorum, Fatih İBB'nin oradan sahil yoluna ulaşıp sahilden ilerleyeceğim. Havalimanının yanından, Yeşilköy caddesinden geçerek E-5 den devam edeceğim. Torium da arkadaşımdan kitapları aldıktan sonra en yakın dönüşden dönüp aynı rota üzerinden geri döneceğim. Çıkış saatim 11 olacak, benim rotam bu . Yol üzerinde/başlangıç da katılabilirsiniz. Daha önce bu yol üzerinden Çatalca turu yapmıştım, biliyorum yani yolu. 20 yaşında İTÜ de öğrenciyim. Trek 7.2 şehir bisikleti kullanıyorum, buradan mesaj atabilirsiniz.

Yarı yolda eşlik etseniz bile olur, 70 km tek başıma çok sıkıcı olur;)

2. suatgecer

suatgecer Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selam Özgür bugün şehir dışına çıkmasam kesin katılırdım torıumun arkasında oturuyorum gerçi , dönüşüne eşlik ederdim neyse birdahaki sefere artık

3. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Şans :) Başka birisi var mı ? Yarın sabah 11 de çıkacağım evden, çıkmadan kontrol ederim siteyi. Katılmayı düşünen varsa sabah 10-10.30 dan önce siteden mesaj atarsa buradan haberleşiriz.

4. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kimse yok galiba, çıkıyorum ben. Mesajı geç okuyup katılmak isteyen olursa rotam ilk mesajda. Ortalama 17 km/h hızla ilerliyorum, güzergah üzerinde katılabilirsiniz.
    Sakin bir yol olsa müzik dinleyerek giderdim ama yol da kalabalık. Neyse egzos gazı koklaya koklaya giderim ben de :)