Yarın iPhone 6S alıyorum

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@enes dökmen Specialized 600 dolar'a bisiklet yapıyor.Sorsan bir Specialized'e binmek herkesin hayali.Anlaşıldı demek istediğim.Telefon örneğin gibi aynı.

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu
Scudo

çağrı can

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Mosso
Hiçmi sony kullanan yok arkadaş. Ya ipon ya samsung. İpon vw gibi. İyi ama hakettiğinden pahalı ve kısıtlı. Samsungda bir yıl sonra takılma kasılma başlıyor. Sonyde tek kötü şey handsfree ki oda sanırım su geçirmez özelliğinden dolayı. Sony z3 compact en hızlı android telefon.
Kendimi bu forumda çok yalnız hissettim :(

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

Batu Gürcan

Aktif Üye
Tepki
158
Bisiklet
b'Twin
Şöyle ki; maddiyat ile alınan şeylerle övünür olduk, onların bize statü kattığına dair inancımız var ki kıyasıya onu savunuyoruz, en iyisi benimkidir edasıyla. Bunun üzerine karşımızdakini rencide ediyoruz, küçük düşürücü sözler sarfediyoruz, dünya dünyalıktan çıkmış artık, maneviyatı unutmuşuz, gözümüzü nelerle bürümüşüz. Ben otobüste elinde tuşlu telefon olan birini görünce, 600 liralık dokunmatik telefonumu, evet o sizin beğenmediğiniz özelliksiz 600 liralık bir ayfon 6s etmeyen telefonumu çıkarmaya utanıyorum. Sonumuz hayrolsun...

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
bu ülkede iphone 5000 tl olsa bile iphone fanları alır. birde ülkemzideki vergi fiyatları malum telefon bu ülkeye gelince iki katına çıkıyor

çağrı can

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Mosso
Hiçmi sony kullanan yok arkadaş. Ya ipon ya samsung. İpon vw gibi. İyi ama hakettiğinden pahalı ve kısıtlı. Samsungda bir yıl sonra takılma kasılma başlıyor. Sonyde tek kötü şey handsfree ki oda sanırım su geçirmez özelliğinden dolayı. Sony z3 compact en hızlı android telefon.
Kendimi bu forumda çok yalnız hissettim :(
@Uptown Cyclist spe 600 dolarlık bisikletinin olduğu ülkede diğerleri 300-400 dolar :D

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
"Bazı şeyler parayla satın alınmaz, geri kalan herşey için master card.." sloganı artık daha anlamlı geliyor..

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ulaş Çavuşoğlu Kardeşim gir bak Specialized'e :D en alt model işte.600 değilse 800 olsun.Hep S-Works yapacak değiller ya :D

@çağrı can Doğru bir nokta oldu bu susayım ben :D

Erbay

Üye
Tepki
86
İsim
Erbay Ç.
Bisiklet
Cube
Dostum.. 6 ile arasında fark yok vs diyen olacaktır.. Alakası bile yok çok ciddi farklar var.. Özellikle işlemci , ram , kamera kontrolü, kasa sağlamlığı açısından.. Apple 4s çıkardığı zaman ilk çıktığında aldım.. Hala kullanıyorum .. Kaç sene oldu takılma vs .. En ufak tek bir sıkıntısı yok.. Keza ipad-airde kullanıyorum oda canavar gibi.. Avrupada 850 euro 64 gb olanı.. 100 de pasaporta gider.. 2800 e mal edersin 64'lüğünü..

• Beğen
Tepkiler: kingoffuh

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Sırf işletim sistemi ve kamerası diğer telefonlardan daha üstün ancak bu 4000 bandına çıkmayı gerektirmez.

Birde şunu merak ediyorum bu telefonlar her yıl ülkemizde 300-400 lira artıyor. Bakalım iPhone'lar 10000 liraya gelince ne olucak. Tehlikenin farkında mısınız ?

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Emre Akkanat android kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim ıos androide nazaran daha stabil çalışıyor bunun nedeni android envai çeşit telefonda kullanılırken ıos ıphone ye özel bir işletim sistemi

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
bu iphonun ios işi shimano rublenin shimano zincirle olan uyumu gibi oluyor

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@çağrı can
+1 ilk ciktigindan beri z1 kullaniyorum ve simdiye kadar hic bir negativ durumunu görmedim. :harika: Simdi ise yeni z5i alacam insallah.

NOT: Hemen saldirmayin sadece 1€ ya aliyorum yani 3-3,5TL
ye, binlerce liraya degil.:)

Erbay

Üye
Tepki
86
İsim
Erbay Ç.
Bisiklet
Cube
@çağrı can
Z2 vardı kız arkadaşımda.. Hatun candy crash oynarken kitlendi kakıldı kaldı alet.. O gün dedim sony sen telefon yapma.. Tv den devam et diye.. Cayır cayırda ısınıyor ayrıca.. İçinde birtek oyun yüklü olan telefon çökermi yahu.. Şirket tel lg kullanıyorum fena değil.. Dün kipada gördüydüm lg g4 1700 tlydi.. Ama android de ilk favorim herzaman htc..ancak o da iphone a yakın satıyor.. O kadar para verceksen el yine iphone a kayıyor..

m.klcts

Forum Bağımlısı
Tepki
428
İsim
Muhammed
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bana göre ıphone çıkar çıkmaz kuyruğa girip en yeni modelini alanlar hava atmak için alıyor(kimse kusura bakmasın şahsi görüşüm)

çağrı can

Daimi Üye
Tepki
184
Bisiklet
Mosso
@Erbay Hocam ben Z3 comp çıyım. Pisikettede öyle. Spe. allez comp. :D
Z3 ile takılma olduysa bilki bu o oyundan/ programdan vsdir. Ben bu telefona kalaşnikof diyorum. Her zaman, heryerde en kötü şartlarda bile en iyi performansı veriyor.
İstersen kısa bi araştırma yap googleda göreceksin çalışmasının nasıl olduğunu. Tel ısınıyor elbet ama adamın elinide yakmıyor pc gibi ısınıp yavaşlama kapanma vsde yapmıyor. Kışın pisiketci elini belini ısıtır hem ne güzel :D

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez

Bisikletsurenadam

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Emrulah ALTAN
Bisiklet
Diğer
alırsan üst seviye bir şey sony z5 premium al iphoneye boş ver magaza pahali googleden pek bir sey indiremiyorsun stabilite aynı fark kalmadı 3 platform arasında.

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
@enes dökmen
Oyun=android bak bakayim cikan oyunlara ozaman gel

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
@Emre Akkanat
Bu fotoyu paylasip android daha iyi diyosan nwt teknolijiden anlamiyon telde olmasam anlatirdim